» » » Семінар вчителів фізики на базі Великосільської ЗОШ І-ІІ ступенів
Інформація до новини
  • Переглядів: 2522
  • Автор: mariana_n
  • Дата: 29-11-2012, 16:06
29-11-2012, 16:06

Семінар вчителів фізики на базі Великосільської ЗОШ І-ІІ ступенів

Категорія: Методичні рекомендації / Для вчителів фізики

Про проведення
районного семінару-практикуму вчителів фізики
на базі Великосільської ЗОШ І-ІІ ст. від 29 листопада 2012 року

На виконання плану роботи відділу освіти, молоді та спорту та плану районного методичного об'єднання вчителів фізики Герцаївського району та наказу № 326 від 15.11.2012 року на базі Великосільської ЗОШ І-ІІ ст. 29 листопада 2012 року був проведений семінар-практикум вчителів фізики з проблеми: «Активізація розумової діяльності учнів на уроках фізики. Особистісний підхід при вивченні фізики».
Учасників семінару привітали директор школи Буга М. М. та учні 5-9 кл. Методист РМК Чоботару Є. В. ознайомила учасників семінару із планом роботи.
Проведено відкритий урок з фізики у 8 класі на тему: «Тиск рідин і газів». (вчитель Апетрой А. О.), де учні ознайомилися з новим матеріалом, його застосування на практиці.
Головною метою вивчення фізики в школі є посилення її прикладної спрямованості. Тому вчитель переважно орієнтує навчання на розв’язання задач, формування вміння використовувати наукові знання у розв’язанні практичних завдань різних галузей діяльності, на розвиток логічного мислення, ознайомлення учнів з широким колом техніко-технологічних застосувань вивчених теорій, висвітлення екологічних проблем.
Одним із засобів формування не тільки освітнього, а й розвивального та інтелектуального потенціалів особистості є впровадження інформаційно-комунікативних технологій у навчальний процес. Тому при вивченні фізики особливого значення вчитель приділяє використанню математичних знань учнів, застосуванню комп’ютерної техніки для мотивації навчальної діяльності, вивчення нового матеріалу, для розв’язання фізичних задач та моделювання дослідницьких процесів. На уроці вчитель використовував колективні та індивідуальні форми роботи, інтерактивні методики, зокрема для формулювання, процесу розв’язання та обговорювання відповідей запропонованих завдань.
Особливу увагу приділяє узагальнювальному повторенню, яке відповідає структурним елементом програмного матеріалу.
Під час визначення рівня навчальних досягнень учнів на уроці фізики Апетрой А. О. оцінював володіння теоретичними знаннями, а також уміння використовувати теоретичні знання під час розв’язання задач.
За круглим столом вчителями району та методистом РМК обговорювались питання активізації розумової діяльності учнів на уроках фізики, особистісний підхід при вивчені фізики, де наголошено конкретні форми і методи, які бажано використовувати на уроках фізики, а також особливості організації та проведення олімпіад, розроблені методичні рекомендації щодо покращення якості підготовки до участі дітей в олімпіадах.
Семінар пройшов на належному науково-методичному рівні. На семінарі були присутні вчителі фізики з усіх закладах освіти району. Розроблені рекомендації семінару. Всі присутні вчителі одержали пакет документів з матеріалами семінару.

Методист РМК Є. В. Чоботару

Семінар вчителів фізики на базі Великосільської ЗОШ І-ІІ ступенів
Семінар вчителів фізики на базі Великосільської ЗОШ І-ІІ ступенів
Семінар вчителів фізики на базі Великосільської ЗОШ І-ІІ ступенів
Семінар вчителів фізики на базі Великосільської ЗОШ І-ІІ ступенів

Семінар вчителів фізики на базі Великосільської ЗОШ І-ІІ ступенів
Семінар вчителів фізики на базі Великосільської ЗОШ І-ІІ ступенів
скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Якщо Вам сподобалась новина поділіться з друзями :

html-посилання на статтю
BB-посилання на статтю
Пряме посилання на статтю
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Май 2019 (3)
Апрель 2019 (6)
Март 2019 (1)
Февраль 2019 (6)
Январь 2019 (4)
Декабрь 2018 (5)
{LINKFEED}
^