Інформація до новини
  • Переглядів: 3 299
  • Автор: mariana_n
  • Дата: 14-03-2013, 11:45
14-03-2013, 11:45

Семінар шкільних бібліотекарів

Категорія: Методичні рекомендації / Бібліотекарям

«Наочні форми популяризації літератури» - така була тема семінару-практикуму шкільних бібліотекарів, який відбувся 13.03.2013 р. на базі Байраківської ЗОШ І-ІІІ ст.
Презентацію «З досвіду роботи бібліотеки школи» та позакласний захід «Вірні друзі читачів» провела бібліотекар навчального закладу Акостакіоає А.Г. Були використовані різні форми роботи: огляд літератури, вікторина, розв’язання кросвордів. Ауріка Георгіївна відмітила, що прово¬дячи відкриті перегляди новинок, огляди нової літератури, необхідно вибірково коментувати нові видання книг, непомітно, особливими прийомами зацікавити учнів змістом твору.
У ході обговорення заходу учасники семінару зробили висновок: кожний виховний захід, який проводить бі¬бліотека, має основну мету - запалити в учнів жадобу пізнання. Якщо після проведення заходу дитина не переживає бажання знати більше, ніж їй розповіли, якщо це бажання не перетворю¬ється в прагнення, стимул, що спонукає знайти інші матеріали - виховної мети заходу не до¬сягнуто. Інтернет надає дуже великі можливості для отримання інформації. Але для того, щоб бібліотекар не залишився в минулому столітті зі своїм старим багажем знань, потрібно змінюватись самому, допомагати іншим, обов'язково навчатись новим технологіям. Для покращення своєї роботи шкільним бібліотекарям потрібно формувати в учнів вміння користуватися сучасними інформаційними послугами; різними формами пропаганди книги привчити дітей самостійно підбирати літе-ратуру за темою, знаходити потрібну книгу на полиці; виховувати у школярів культуру читання, інфор¬маційну культуру, шанобливе ставлення до книги як джерела знань.

Семінар шкільних бібліотекарів
Семінар шкільних бібліотекарів
Семінар шкільних бібліотекарів
Семінар шкільних бібліотекарів
Семінар шкільних бібліотекарів
Семінар шкільних бібліотекарів

Якщо Вам сподобалась новина поділіться з друзями :

html-посилання на статтю
BB-посилання на статтю
Пряме посилання на статтю
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Хмаринка тегів

Архів новин

{LINKFEED}
^