Інформація до новини
  • Переглядів: 26 727
  • Автор: crihanid
  • Дата: 1-03-2011, 11:53
1-03-2011, 11:53

Робота Годинівського освітнього округа

Категорія: Освітні округи

Годинівський освітній округ є навчально–виховним об єднанням, мета якого є формування цілісного культурно-освітнього середовища навчання, виховання і розвитку молодого покоління, створення для сільських дітей можливостей широкого вибору освітніх послуг у здійсненні індивідуальних освітніх потреб, забезпечення рівного доступу до якісної освіти.

Робота Годинівського освітнього округа


Навчально-виховне об’єднання Годинівського освітнього округу здійснює спільну діяльність в галузях:
а) дошкільної освіти;
б) загальної середньої освіти;
в) позашкільної освіти.

Робота Годинівського освітнього округа


У складі Годинівського освітнього округу входять таки заклади:
• Годинівський НВК
• Великобудський НВК
• Байраківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
• Луковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів
• Годинівська філія районної дитячо-юнацької спортивної школи
• Луковецький ДНЗ
• Годинівський Будинок культури

Заняття проходять щосуботи з 9.00 до 14.00, відповідно до затвердженого розкладу занять.
Заняття регіональних груп з української мови і літератури , історії України , фізики , математики , географії мають на мету підготовку учнів до ЗНО; до вступу та навчання у БДАН, підготовку до районних та обласних олімпіад , змагань , конкурсів , фестивалів , тощо , а також підготовку випускників для вступу у ВНЗ.
Заняття регіональних груп з основ християнської етики , основ хореографії ,фізкультури мають на мету формування здорового способу життя, підготовку учнів до дорослого життя , формування художньо – естетичного смаку , тощо.

Робота Годинівського освітнього округа


Заняття з географії у Годинівському ОО проводить Цопа Анастасія Василівна (вчитель вищої категорії, педстаж – 16 років). Заняття відвідують 12 учнів зі всіх шкіл округу, на яких поглиблюються знання з географії, практично застосовуються набуті географічні знання і створюються умови для саморозвитку та самореалізації обдарованих дітей.
Географія – це наука про безліч об’єктів , явищ та процесів, які безперервно протікають на нашій планеті, тому особливу увагу приділяється розумінню причинно- наслідкових зв’язків явищ природи та господарської діяльності людини.
Практичні заняття допомагають учням аналізувати, порівнювати, відповідати на питання проблемного характеру. Якщо учень не працює в процесі засвоєння навчального матеріалу, то він набуває лише формальних знань, які не зможе використовувати в подальшій практичній діяльності.
З метою формування потреби у безперервному самостійному і творчому підході до оволодіння новими знаннями, кожен учень повинен створити презентацію , як звіт про використання додаткових джерел, зокрема і Інтернету.
Цопа А.В. вважає тестування найбільшим технологічним та об’єктивним інструментом вимірювання результатів навчання (рівень знань і сформованих компетенції). Тому, наприкінці кожного заняття використовує різні форми тестів,що складаються із завдань, складність яких зростає . Це дозволяє вчительці забезпечити якісну підготовку учнів до ЗНО.

Робота Годинівського освітнього округа


Робота Годинівського освітнього округа


Курс християнської етики в освітньому окрузі має задовольнити потреби учнів в отриманні відповіді на головні питання які турбують особливо старшокласників. Це у першу чергу питання сенсу життя на землі, ціннісні орієнтири які ведуть людину шляхом Істини, та отримання відповіді на питання щодо фундаменту яких дає цінності християнської моралі для створення в сім’ї мікроклімату довіри взаємопорозуміння і любові.
Заняття з християнської етики проводить Гочу Костянтин Вікторович (вчитель вищої категорії, лауреат премії ім..О.Поповича, педстаж – 32р.). Старшокласників цікавлять такі питання як підготовка молоді до формування сім ї, виховання дітей в християнській родині, чому у світі існує так багато страждань і чи може людство змінити страждання за допомогою дотримання цінностей християнської моралі, тощо.

Робота Годинівського освітнього округа


На заняттях з християнської етики учням пропонується для обговорення таки фільми : «Хто хитає колискову», «Правда про наркотиків», «Правда про алкоголь», «Правда про тютюн».

Робота Годинівського освітнього округа


Заняття з історії та правознавства проводить Захарій Михайло Олександрович (вчитель – методист, педстаж - 35 років). На цих заняттях учні працюють з тестами для підготовки до ЗНО, опрацьовують понятійний матеріал, виконують тренування з хронології, розв’язують юридичні ситуації, тощо.


Робота Годинівського освітнього округа


Робота Годинівського освітнього округа

Якщо Вам сподобалась новина поділіться з друзями :

html-посилання на статтю
BB-посилання на статтю
Пряме посилання на статтю
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Хмаринка тегів

Архів новин

{LINKFEED}
^