» » Колегія відділу освіти, молоді та спорту
Інформація до новини
  • Переглядів: 2564
  • Автор: tanasescuvalea
  • Дата: 14-01-2013, 17:18
14-01-2013, 17:18

Колегія відділу освіти, молоді та спорту

Категорія: Новини

Сьогодні, 10 січня під керівництво начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Візітів М.І. відбулось засідання колегії відділу, на якій було розглянуто наступні питання:
- «Про підсумки вивчення стану управлінської діяльності щодо організації навчально-виховного процесу протягом 2012/2013 н.р.» доповідав головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту О.М.Магас;
- «Про стан розгляду звернень громадян відділом освіти, молоді та спорту за 2012 р.» доповідала головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту С.В.Софроня;
- «Про виконання рішення колегії відділу освіти від 30.12.2011р. №4 «Про стан викладання української мови і літератури в закладах освіти району» доповідала методист РМК С.Б.Гульпе;
- «Про виконання рішення колегії відділу освіти від 30.12.2011р. №2 «Про стан профілактичної роботи з попередження дитячого травматизму в ЗНЗ району» доповідав інженер з охорони праці господарської групи відділу освіти, молоді та спорту І.Д.Криган.
У своєму виступи начальник відділу освіти, молоді та спорту зазначила, що внутрішкільний контроль – це управлінська функція, яка дає можливість визначити, наскільки якісно здійснюється в школі процеси навчання та виховання, та охарактеризувала його у багатьох випадках як недостатній.
Хоча, е певні зрушення у цьому питанні: адміністрація ЗНЗ намагаються забезпечити належну управлінську діяльність та своєчасний контроль за різними аспектами навчання та виховної діяльності, скрізь складено перспективне планування розвитку закладу, плани роботи закладу на поточний рік, згідно з якими організовані різнопланові заходи з різних питань управління, навчання, виховання, методичної, кадрової, господарської діяльності та налагоджена робота педрад. Динаміка управління та контролю відслідковується у наказів діяльності ЗНЗ. Переважна кількість керівників ЗНЗ виконують нормативи відвідування занять у вчителів. Краще вирішується це питання у Герцаївській, Петрашівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Великобудському та Годинівському НВК.
Гірше у Дяківецькому, Тернавському НВК та Великосільській ЗОШ І-ІІ ступенів. Разом з тим, начальник відділу акцентував увагу присутніх на серйозні недоліки організації та здійснення внутрішкільного контролю що негативно відображується на результативність та якість навчання і виховання учнів, а саме низькі результати ЗНО-2012, участі випускників ЗНЗ у ІІІ етапі олімпіад з основ наук, у ІІ етапі конкурсу науково-дослідницьких робіт, конкурсах фахової майстерності, інших конкурсах, заходах учнівської молоді. Тому, виходячи з головного завдання школи – дати учням якісну освіту сьогодення вимагає від керівники освітніх закладів району з усією відповідальністю взятись за роботу з покращення стану справ у підпорядкованому колективі в навчальному закладі.
Враховуючи особливу увагу яка приділяється вивченню української мови як державної закладах освіти району та серйозні прогалини у знаннях учнів з цих дисципліни начальник відділу доручив району методичного кабінету щопонеділка на апаратній нараді доповідати про хід підготовки учнів до складання ЗНО з української мови та стан виконання заходів з покращення функціонування української мови як державної на території району.

Колегія відділу освіти, молоді та спорту
Колегія відділу освіти, молоді та спорту
Колегія відділу освіти, молоді та спорту
Колегія відділу освіти, молоді та спорту
Колегія відділу освіти, молоді та спорту
Колегія відділу освіти, молоді та спорту
Колегія відділу освіти, молоді та спорту
Колегія відділу освіти, молоді та спорту
Колегія відділу освіти, молоді та спорту
скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Якщо Вам сподобалась новина поділіться з друзями :

html-посилання на статтю
BB-посилання на статтю
Пряме посилання на статтю
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Ноябрь 2019 (3)
Октябрь 2019 (4)
Август 2019 (1)
Май 2019 (3)
Апрель 2019 (6)
Март 2019 (1)
{LINKFEED}
^