Інформація до новини
  • Переглядів: 6 316
  • Автор: IvanF
  • Дата: 11-02-2011, 17:41
11-02-2011, 17:41

"Ми поважаємо правила дорожнього руху!"

Категорія: Новини

Районний конкурс серед команд веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху
(КВН-ЮІР-2011)

Відповідно до наказу Герцаївського відділу освіти від 01.02.2011р. №47 «Про проведення районного конкурсу серед команд веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху», 10 лютого відбувся районний відбірковий етап конкурсу. Метою конкурсу було залучення широкого загалу школярів до участі в роботі, спрямованій на запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, прищеплення неповнолітнім поваги до професії працівника міліції, організації змістовного дозвілля школярів та молоді.
Зустріч конкурсантів мало місце на базі Герцаївського районного ліцею. Він зібрав повну актову залу учнів, вчителів та інших глядачів з різних сіл нашого р-ну.
Конкурс передбачав змагання команд в їх кмітливості, ерудиції, гумору та знань правил дорожнього руху в межах теми зустрічі, а саме: "ДАІ завжди поруч". Виступ команд оцінювався окремо по двом конкурсам (привітання та музичне домашнє завдання).
Привітання - "Живи за правилами!» та Музичне домашнє завдання - "Я - не порушую ПДР".
В ході зустрічі, учасники конкурсу, згідно із жеребом, в обраній ними формі представляли свою команду, яка вивчає та завжди виконує Правила дорожнього руху. Команди демонстрували музичні гумористичні номери, що відповідають темі зустрічі. Жанровість був вільний (пісенний, танцювальний, пародійний та інші).
На третьому місці опинилися учні Тернавської ЗОШ І-ІІІ ст. Друге місце посіла команда "Інспектори" Горбівської ЗОШ І-ІІІ ст., яка продемонструвала гарне «домашнє завдання» та неабияку кмітливість в першому конкурсі.
Ну а переможцями районного відбіркового етапу конкурсу серед команд веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху (КВН-ЮІР-2011), стала команда «Світлофор» Острицької ЗОШ І-ІІІ ст., яка отримала право представити наш район на зональних змаганнях обласного конкурсу КВН-ЮІР-2011, які відбудуться 16.02.2011р. в м. Кіцмань.

"Ми поважаємо правила дорожнього руху!"

"Ми поважаємо правила дорожнього руху!"

"Ми поважаємо правила дорожнього руху!"

"Ми поважаємо правила дорожнього руху!"

"Ми поважаємо правила дорожнього руху!"


Щиро бажаємо їм успіхів та перемоги у зустрічі на іграх!

Якщо Вам сподобалась новина поділіться з друзями :

html-посилання на статтю
BB-посилання на статтю
Пряме посилання на статтю
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Хмаринка тегів

Архів новин

{LINKFEED}
^