» » Робота з атестації педагогічних працівників
Інформація до новини
  • Переглядів: 2341
  • Автор: mariana_n
  • Дата: 22-03-2012, 10:18
22-03-2012, 10:18

Робота з атестації педагогічних працівників

Категорія: Новини

Відповідно до наказу відділу освіти від 19.09.2011р.№211 «Про проведення атестації педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів району у 2011-2012 навчальному році» в районі організована робота з атестації педагогічних кадрів. На сьогодні робота шкільних атестаційних комісій увійшла у фінальній стадії.
20 березня відбулось засідання шкільних атестаційних комісій у 4 загальноосвітніх навчальних закладах району: Герцаївського ліцею, Герцаївської ЗОШ, Байраківської ЗОШ, Буківської ЗОШ якими проатестовано педпрацівників.
21 березня працювали атестаційні комісії Великосільської ЗОШ, Горбівської ЗОШ, Годинівського та Великобудського НВК. Станом на 21 березня шкільними атестаційними комісіями проатестовано 45 педагогічних працівників. Порушено клопотання перед районною атестаційною комісією про присвоєння педзвання «Вчитель-методист» - 1 педпрацівнику, «Вихователь-методист» - 1 педагогічному працівнику, «Старший вчитель» - 4 педагогічним працівникам та присвоєння кваліфікаційної категорії «Спеціаліст вищої категорії» - 6 педпрацівникам. В усіх вищезазначених закладах вчителі, які атестуються на присвоєння вищої категорії та педзвання «Вчитель-методист», («Вихователь-методист»), «Старший вчитель» презентували свій порт фоліо-напрацювання за останні 5 років.
Цікаво організована робота шкільної атестаційної комісії Великосільської ЗОШ І-ІІ ступенів та Великобудського НВК. Після презентації досвіду роботи кожного педагогічного працівника, який атестується в цьому році, комісія оцінила робоче місце вчителя, кабінет та допоміжні роздаткові матеріали.
Робота з атестації педагогічних працівників

Робота з атестації педагогічних працівників

Робота з атестації педагогічних працівників

Робота з атестації педагогічних працівників
скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Якщо Вам сподобалась новина поділіться з друзями :

html-посилання на статтю
BB-посилання на статтю
Пряме посилання на статтю
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Ноябрь 2019 (3)
Октябрь 2019 (4)
Август 2019 (1)
Май 2019 (3)
Апрель 2019 (6)
Март 2019 (1)
{LINKFEED}
^