» » На апаратній нараді Головного управління освіти і науки 23 січня 2012 року детально розглянуто план підготовки до проведення Крайових зборів.
Інформація до новини
  • Переглядів: 2133
  • Автор: mariana_n
  • Дата: 25-01-2012, 15:10
25-01-2012, 15:10

На апаратній нараді Головного управління освіти і науки 23 січня 2012 року детально розглянуто план підготовки до проведення Крайових зборів.

Категорія: Новини

На апаратній нараді Головного управління освіти і науки 23 січня 2012 року детально розглянуто план підготовки до проведення Крайових зборів.

«Ми вийшли на фінішну пряму. 26 січня відбудуться Крайові збори, тому необхідно докласти максимум зусиль для того, щоб захід пройшов на високому рівні.
Потрібно детально обговорити всі деталі щодо проведення Крайових зборів», - підкреслив начальник Головного управління освіти і науки Михайло Бауер.
Про підготовку до Крайових зборів доповідав заступник начальника Головного управління освіти і науки Анатолій Швець.
«Важливо зазначити про те, що в суботу та неділю ми провели перші три олімпіади і можемо вже зробити певні висновки. На майбутнє нам необхідно збільшити склад оргкомітету. У кожному класі повинен бути представник Головного управління освіти і науки.
Потрібно навести порядок із заявками на участь школярів в олімпіаді. За достовірність даних повну відповідальність несуть працівники Інституту післядипломної педагогічної освіти та методисти. Варто зауважити, що заявка на участь в олімпіаді повинна бути надана максимум за 4 дні до її проведення. Варто відмітити, що на кожному поверсі навчального закладу, в якому проходить олімпіада, повинна бути копіювальна машина» - зазначив керівник освітньої галузі області.
Михайло Бауер ще раз наголосив на тому, що учасники олімпіади не мають права запізнюватися і повинні мати з собою учнівський квиток та довідку про стан здоров’я.
«Про організацію та проведення обласних олімпіад з математики, екології, педагогіки і психології» доповідала заступник директора з методичної роботи та моніторингу якості освіти – Тамара Богачик. Матеріали додаються: inform_23_01.docx [24.31 Kb] (завантажень: 59)
На порядку денному розглядалося питання «Про аналіз функціонування сайтів відділів (управлінь) освіти», доповідала методист редакційної справи редакційно-видавничого відділу ІППОЧО – Анна Семанюк. Вона проаналізувала та детально ознайомила присутніх з роботою сайтів відділів (управлінь) освіти області.
Під час наради керівник освітньої галузі краю закцентував увагу присутніх на важливості створення моніторингового центру.
«Я гарантую, що це буде незалежний, об’єктивний центр. Ми маємо розділити функції методиста і перевіряючого. Кожен повинен нести серйозну відповідальність за свою ділянку роботи», - відзначив Михайло Йозефович.
За результатами наради начальник Головного управління освіти і науки дав доручення відповідальним працівникам.

na-aparatny-narad-golovnogo-upravlnnya-osvti-nauki-23-schnya-2012-roku-detalno-rozglyanuto-plan-pdgotovki-do-provedennya-krayovih-zborv.doc [ b] (cкачиваний: 0)скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Якщо Вам сподобалась новина поділіться з друзями :

html-посилання на статтю
BB-посилання на статтю
Пряме посилання на статтю
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Ноябрь 2019 (3)
Октябрь 2019 (4)
Август 2019 (1)
Май 2019 (3)
Апрель 2019 (6)
Март 2019 (1)
{LINKFEED}
^