» » «Тиждень безпеки дитини» в Тернавському ДНЗ
Інформація до новини
  • Переглядів: 1063
  • Автор: mariana_n
  • Дата: 23-05-2016, 14:16
23-05-2016, 14:16

«Тиждень безпеки дитини» в Тернавському ДНЗ

Категорія: Новини

    З 16 по 20 травня 2016 року в Тернавському ДНЗ проводились заходи під загальною назвою «Тиждень безпеки дитини».

    В дошкільному закладі, зокрема, особлива увага при плануванні та проведенні заходів приділялася раціональній організації рухової активності дошкільнят через ігри та заняття, що складають різні рівні фізичного та емоційного навантаження.

    Під час проведення «Тижня безпеки дитини» традиційні заняття збагачувалися сюжетно-ігровим змістом (групові ігри, виконання вправ змагального характеру, ігри-драматизації з музичним супроводом тощо).

   Поряд з сюжетно-рольовими іграми, де діти вчилися орієнтуватися у світі природи, техніки, людей значне місце займали  дидактичні ігри, що дозволяли більш спрямовано керувати поведінкою дітей. Ігровий характер таких занять забезпечувалися введенням елементів сюжету, яскравістю та привабливістю та постановлених завдань.

   Педагоги вчили дітей знаходити істину шляхом запрошення їх до обговорення та направленими питаннями підводять до відповіді.

Велику зацікавленість викликало у дітей взаємне відвідування у групах занять, вікторин, змагань, виступів самодіяльних акторів, виставок дитячих робіт.

   Педагоги за допомогою вірного підбору методів і прийомів керували дитячою діяльністю, поглиблювали позитивні взаємовідношення дітей, розвивали чуйність, милосердя, гуманне ставлення до людини, збагачували емоційні враження під час відпрацювання стереотипів поведінки в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій.

   Практика свідчить, що екстремальна поведінка людей у більшості випадків визначається фізіологічно нормальним явищем жаху. Він сприяє екстремальній мобілізації фізичної та психічної напруги, яка необхідна для самозбереження. Але при плануванні занять з дітьми вихователям слід додатково враховувати «вікові» жахи, які властиві дошкільнятам  і базуються на високій емоційності, малому досвіду життя і великій уяві.

Обережна корекція емоційної готовності дитини до реакції жаху відбувається за умови активного збагачення знань дитини про предмети, явища природи, світу людей і їх взаємовідношень, формування звички до ситуацій, в яких вони можуть виникнути. Коли ситуація не містить в собі елементів несподіванки, тоді незрозумілих явищ, які лякають дитину стане менше.

   Крім заходів, які організовувалися безпосередньо вихователями , під час проведення «Тижня безпеки дитини» обов'язково створювалися умови для самостійних форм дитячої творчості.

   Після закінчення « Тижня безпеки дитини» ,на основі особистих спостережень за діями учасників навчально-виховного процесу були  підведені підсумки повноти та якості виконання заходів «Тижня безпеки дитини».

   Здійснювали цільові екскурсії: на кухню, пральню, педагоги водночас формували у дітей уявлення про те, що вогонь і електрика потрібна людині, однак, при недбалому та неуважному відношенні до цього, представляє небезпеку для життя, а також для всього того, що створено руками людини; до світлофора та по вулицях міста;  пожежну частину, для розширення знань дітей про працю пожежника, відповідальність за життя та здоров’я людей.  Робота проводилася згідно плану проведення тижня. Всі заходи, які були заплановані – вчасно проведені. Діти добре засвоїли норми та правила безпеки.

 

«Тиждень безпеки дитини» в Тернавському ДНЗ   «Тиждень безпеки дитини» в Тернавському ДНЗ   «Тиждень безпеки дитини» в Тернавському ДНЗ

 

«Тиждень безпеки дитини» в Тернавському ДНЗ   «Тиждень безпеки дитини» в Тернавському ДНЗ   «Тиждень безпеки дитини» в Тернавському ДНЗ

 

«Тиждень безпеки дитини» в Тернавському ДНЗ   «Тиждень безпеки дитини» в Тернавському ДНЗ   «Тиждень безпеки дитини» в Тернавському ДНЗ

 

«Тиждень безпеки дитини» в Тернавському ДНЗ

 

скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Якщо Вам сподобалась новина поділіться з друзями :

html-посилання на статтю
BB-посилання на статтю
Пряме посилання на статтю
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Декабрь 2018 (3)
Ноябрь 2018 (23)
Октябрь 2018 (3)
Август 2018 (1)
Июль 2018 (1)
Май 2018 (6)
{LINKFEED}
^