» » Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році
Інформація до новини
  • Переглядів: 2597
  • Автор: crihanid
  • Дата: 13-07-2011, 19:28
13-07-2011, 19:28

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Категорія: Новини

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Керуючись Законом України «Про оздоровлення і відпочинок», наказом МОНУ від 09.04.2010 р. №299 «Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2010 р.», спільною Постановою Чернівецької облдержадміністрації та обласної Ради профспілок» №04/380 від 21.04.2010 р. відділом освіти, закладами освіти району здійснені організаційні заходи щодо забезпечення організованого та повноцінного відпочинку дітей влітку 2011 р.
З метою вчасного реагування на проблеми, що можуть виникнути в ході проведення оздоровчої кампанії наказом по відділу освіти від 29.04.2011 р. №105 створена координаційна група у складі відповідальних працівників відділу освіти, відділів і служб райдержадміністрації, районної СЕС. Затвердженні та доведені до керівників закладів освіти, районні заходи з організації відпочинку та оздоровлення дітей, проведені установчі наради з керівниками та семінар-навчання 18.05.2011р. з відповідальними за організацію оздоровлення працівників освіти району.
Сформований кадровий склад пришкільних оздоровчих таборів (начальник, вихователі, медичні працівники, працівники харчоблоку), розроблена нормативна документація що дозволяє табору працювати. Це, статут табору, санітарний паспорт, відповідні накази, списки дітей, які відпочиватимуть, режим дня, планування виховної роботи, посадові інструкції.
Визначені обсяги фінансування оздоровчої кампанії. Відповідно до затвердженого графіку проведені рейди перевірки готовності таборів до роботи за підсумками яких підписані відповідні акти.
Слід зазначити, що на підготовку пришкільних таборів до роботи виділено в цьому році 38 тис.грн. проти 20 тис.грн. у 2009р. (на придбання посуду та іншого кухонного інвентарю, дезінфікуючих та миючих засобів, спортивного інвентарю).
В 2011 році з 30 травня по 12 червня при ЗНЗ району працювало 23 табори відпочинку охоплено 2500 учнів (60%). З них дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування - 140, діти-інваліди - 106, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей - 2080, діти з групи ризику - 60, обдаровані та талановиті діти -350.
Мета яких:
 оздоровлення дітей;
 організація відпочинку;
 долучити дітей до збереження навколишнього середовища
 виховання навичок здорового способу життя.
 Розвиток дитячої творчості.
Кожного дня діти отримували дворазове харчування. На організацію харчування в бюджеті передбачено 300.000 грн. (виділяються по 9 грн. на одну дитину в день), на придбання путівок у стаціонарному таборі вже виділено – 99,000 грн.. Працівники харчоблоків дотримувались затвердженого щоденного меню, яке досить різноманітне, включає як м’ясні, так і молочні страви, соки, овочі, фрукти. Діти залишилися задоволені харчуванням. Особливих зауважень з боку СЕС немає.
Виховна робота в пришкільних таборах відпочинку була запланована з точки зору наявних в школі засобів та сил ( матеріальних, фінансових, творчих). В першу чергу були враховані традиції і можливості закладу, рівень підготовки педагогів, бажання, інтереси дітей та батьків. Велика увага в цьому році приділялася екскурсійні формі пізнавання та виховання.
Для реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок, оздоровлення, забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб, адміністрацією таборів був створений загальний план роботи так, щоб кожна дитина знайшла собі справу до душі, відчувала себе сильною, творчою особистістю, збагатилась духовно і почувала себе комфортно. Виходячи з плану і режиму дня, вихователі кожного загону спланували свою діяльність підтримуючи ініціативу вихованців.
У всіх таборах району були розроблено символіку табору, загонові відзнаки. Кожен загін мав свою назву, емблему і девіз.
Щоб згуртувати дитячий колектив використовувались різні види ігор і масових заходів:
- організаційно-масова діяльність: випуск першої стіннівки, формування уявлень про життя в таборі;
- чергування в таборі, виконання доручень, вибори активу, визначення загальних перспектив перебування дітей у таборі;
- щоденне підбиття підсумків табірного дня.
Кожен день зміни проходив в таборах під назвою та гаслом. Щодня день в таборах починався з зарядки.
Не поза увагою залишилися і державні світа.
До Дня захисту дітей 1 червня в усіх таборах відбулися концерти, конкурси, спортивні змагання де поруч були і батьки і учні, святкові обіди. У Радгоспівської ЗОШ табір «Лелека» був організований спільний концерт дітей та батьків, який відбувся у БК села. 100 дітей з пільгової категорій, різних пришкільних таборів взяли участь у районному святі присвяченому Міжнародному дню дитини. На якому 15 обдарованих дітей отримали стипендію. Всі учні отримали подарунки та солодощі на суму 10.000 грн..
До Дня 15-ї річниця Української Конституції в таборах проводилися конкурс малюнків «Ми живемо в Україні», вчителі історії ознайомили учнів з історією становлення та розвитку вітчизняного конституційного права і діяльності визначних правників у цій сфері, учні табору стали учасниками вікторини на знання Конституції України (Годинівський НВК, Хряцьківська ЗОШ, Герцаївський ліцей), конкурс на кращий віночок (Герцаївський ліцей, Молницька ЗОШ, Горбівська ЗОШ) на якому діти не лише плели віночки а і розповідали про символіку українського вінка. А також майже всі пришкільні таборів (крім Горбівської ЗОШ, Радгоспівської ЗОШ, Молницької ЗОШ) відвідали краєзнавчий музей м. Чернівцях.
На протязі всієї зміни особлива увага приділялась національно-патріотичному, екологічному, трудовому, естетичному вихованню, формуванню здоровому способу життя підтримки та зміцненню здоров’я дитини для чого проводилася відповідна виховна, культурно-масова, фізкультурна, натуралістична, суспільно-корисна робота та екскурсійно-туристична. Щоденно проводились конкурси, змагання, рухливі ігри, спортивні та розважувальні заходи, вікторини, інтелектуальні ігри. У всіх 23 таборах працювали клуби та гуртки за інтересами, у 6-ти творчі майстерності. В більшості таборів відбулися зустрічі з відомими людьми. В ліцей були запрошенні поетеса Каба С.І., письменник Аіоней Г., та відбулася дружня зустріч учнів ліцею учнями ліцею ім. Г.Асакі з м. Кишинів.
В цілях патріотичного виховання діти Могилівської, Герцаївської та Великосільської ЗОШ відвідали Могилівську заставу ім. Іванова, де ознайомилися з моментами прикордонної служби, вчилися розбирати автомати, розпізнавати сліди тварин.
Найкраще була поставлена виховна робота у оздоровчих таборах «Меридіан» Великобудського НВК, де 160 учнів об’єднанні у різні творчі майстерні: «Танцювальний салон» (керівник Юря Л.Г.), «Юний технік» (Педурару Т.М.), «Юний натураліст» (кер. Тимофті М.І.), літературний салон (кер. Марущак С.Г.) та Петрашивської ЗОШ , керівник Олару О.Г., діяльність табору була направлена на патріотичне та екологічне виховання. Під час табірної зміни була підготовлена команда, яка взяла участь у військово-спортивних змаганнях «Зірниця» та посіла 1 місце серед 13 команд області.
На протязі всієї зміни за графіком затвердженим відділом освіти психологічна служба району, яка складається з 12 практичних психологів, відвідала всі пришкільній табори в яких проводила психологічні тренінги на тему здорового способу життя та індивідуальну роботу з дітьми групи ризику. Всього було проведено 25 тренінгів.
Належна увага приділялась учнівському самоврядуванню. З метою навчання дітей бути самостійними та відповідальними другий день в таборах був визначений як «День самоврядування». Цікаво цей день пройшов (31.05.2011р.) день самоврядування у Великобудському НВК із гаслом дня: «За все відповідаю сам» та в Годинівському НВК під назвою «Здравствуй я твій вожатий» під час якого вчителі представили учням свій талант.
Одна із форм виховної, навчально-розвиваючої, пізнавальної, дослідницької діяльності учнів є екскурсії. Тому в цьому році на нараді щодо організації оздоровчої кампанії в районі, було наголошено на важливість та обов’язковість їх проведення під час оздоровчої зміни у пришкільних таборах. Начальники таборів отримали методичні рекомендації щодо організації екскурсій.
Екскурсіями як в межах так і за межі району та області були охоплені всі учні пришкільних таборів. В межах району проведено 105 екскурсій (100% охопленість). Діти вивчали природу рідного краю, відвідували історичні пам’ятки району (Хрест героям біля річки Прут, церкву Стефана Великого, пам’ятники Г.Ассакі та Емінеску ).
Під час оздоровчої кампанії проведено 27 екскурсій за межі району, в яких взяли участь 606 учнів (26 % від загальної кількості дітей, які охоплені пришкільними таборами). В порівнянні з минулим роком (440 учнів, 19 екскурсій) кількість дітей яка виїхала за межі району та області збільшилася. Діти району побували у таких містах як, Львів, Яремчя, Хотин, Чернівці, Ворохта, Вижниця, відвідали монастир св. Анни, Хотинську фортецю, музей Н.Яремчика, музей І.Миколайчука, Чернівецький краєзнавчий музей, ботанічний сад, та багато інших історичних пам’ятних місць області та держави, піднялися на гору Говерла. Найактивнішими в проведенні екскурсій були Годинівський і Дяківецький НВК, з шкіл І ст. – Каменська ЗОШ -2, Крупянська ЗОШ, Малобудська ЗОШ -1.
З метою вивчення стану організації та проведення виховної роботи, харчування учнів на протязі всієї зміни здійсненні перевірки всіх 23 діючих пришкільних таборів. Наданні методичні рекомендації, вказано на недоліки, проблеми, які поступово вирішувалися.
Хід оздоровлення постійно висвітлювався на сайті відділу освіти та у районній газеті «Де Герца».

Начальник відділу освіти
райдержадміністрації М.І.Візітів


Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році

Про хід оздоровлення та відпочинку дітей закладів освіти Герцаївського району у 2011 році
скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Якщо Вам сподобалась новина поділіться з друзями :

html-посилання на статтю
BB-посилання на статтю
Пряме посилання на статтю
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Архів новин

Февраль 2019 (4)
Январь 2019 (4)
Декабрь 2018 (5)
Ноябрь 2018 (23)
Октябрь 2018 (3)
Август 2018 (1)
{LINKFEED}
^