» » Інструктивно-методичний семінар шкільних бібліотекарів
Інформація до новини
  • Переглядів: 1117
  • Автор: mariana_n
  • Дата: 10-02-2016, 16:23
10-02-2016, 16:23

Інструктивно-методичний семінар шкільних бібліотекарів

Категорія: Новини

   10.02.2016 р. на базі Герцаївського ліцею ім. Г.Асакі відбувся інструктивно-методичний семінар  шкільних бібліотекарів з проблеми: «Шляхи формування в учнів позитивної мотивації до читання».

   З доповіддю «Неперервна освіта як чинник професійного зростання бібліотечних працівників» виступила Ангелуш Л.М. – методист РМК. Вона підкреслила, що сьогодення вимагає створення нової моделі бібліотеки навчального закладу. В основу формування змісту роботи по розвитку дослідницьких якостей учнів засобами бібліотечної роботи покладено сучасні науково-методичні підходи: особистісно-орієнтований,  інтегрований,  діяльнісний підхід. Пропаганда читання, виховання інформаційно-бібліографічної та читацької культури, формування вміння користуватися бібліотекою, її послугами, книгою, довідковим апаратом, розвиток пізнавальних інтересів, дослідницьких якостей у школярів – пріоритетні напрямки спільної діяльності педагогів, бібліотекарів, батьків.

   Учасників семінару зацікавили презентації «Форми і методи залучення учнів до шкільної бібліотек» (Ангелуш Л.М. – методист РМК), «Бібліотечні інновації» (Р.Г.Шкарампота  - керівник методоб’єднання). 

   З досвідом роботи на тему «Професійна компетентність бібліотекаря як запорука ефективного функціонування шкільної бібліотеки»  поділилася М.Г.Лункашу,  бібліотекар Петрашівської ЗОШ І-ІІІ ст.

   У ході бесіди за круглим столом «Шляхи вивчення читацьких інтересів»  бібліотекарі зійшлися на тому, що поєднуючи традиційні та інноваційні форми роботи, шкільні бібліотекарі можуть працювати  над тим, щоб заохочувати учнів до читання, зацікавити книгою, стимулювати їх до використання наявних у бібліоте­ці інформаційних ресурсів.

   Учасники семінару зробили висновок: робота по вихованню свідомого читача, дослідника носить системний характер, здійснюється поетапно, безперервно.

 

Інструктивно-методичний семінар шкільних бібліотекарів

 

Інструктивно-методичний семінар шкільних бібліотекарів

 

Інструктивно-методичний семінар шкільних бібліотекарів

 

Інструктивно-методичний семінар шкільних бібліотекарів

 

скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Якщо Вам сподобалась новина поділіться з друзями :

html-посилання на статтю
BB-посилання на статтю
Пряме посилання на статтю
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Март 2019 (1)
Февраль 2019 (5)
Январь 2019 (4)
Декабрь 2018 (5)
Ноябрь 2018 (23)
Октябрь 2018 (3)
{LINKFEED}
^