» » Протокол результатів ІІ етапу мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченко
Інформація до новини
  • Переглядів: 1699
  • Автор: mariana_n
  • Дата: 14-12-2015, 14:10
14-12-2015, 14:10

Протокол результатів ІІ етапу мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченко

Категорія: Новини

ПРОТОКОЛ

підсумків перевірки робіт учнів  5 класу 

Герцаївського району ІІ етапу

VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка 

12 грудня 2015 року.

 

Журі у складі:

голови  журі – С.Б. Гульпе

членів журі - М.І. Олар, А.М.Тома, О.Г.Фолошня, А.К.Згирча, Т.І.Мафтей, Ю.В.Гажук, О.І. Прескурій, проаналізувавши результати виконаних завдань  19  учасників Конкурсу, оцінило їх роботи таким чином:

 № з/п

Шифр

Прізвище, ім’я

учня

Заклад

Бали

Рейтинг

Диплом

Прізвище, ініціали вчителя

І

2

Всього

 

Ж-8

Івашку Лоридана Валеріївна

Герцаївський ліцей

10

3

13

 

 

Манолакі Л.М.                    

 

 

Ж-1

Гаїнуца Діана Сергіївна

Дяківецький НВК

3

0

3

 

 

Спринчану Т.М.

 

Ж-16

Алукі Маринела Генадіївна

Молницька ЗОШ

11

4

15

 

 

Тома А.М.

 

Ж-13

Дуган Ліліана Вячеславівна

Тернавський НВК

10

4

14

 

 

Федор Т.О.

 

Ж-3

Каланча Сергій Сергійович

Годинівський НВК

11

3

14

 

 

Дякону К.В.

 

Ж-9

Юря Аделіна Георгіївна

Великобудський НВК

13

2

15

 

 

Олар М.І.

 

Ж-2

Онофрейчук Вікторія Георгіївна

Великосільська ЗОШ

3

0

3

 

 

Лупу В.Г.

 

Ж-17

Бейзек Карина Вадимівна

Горбівська ЗОШ

9

0

9

 

 

Данчило О.О.

 

Ж-19

Юрійческу Світлана Романівна

Герцаївська ЗОШ

9

8

17

 

ІІІ

Ону М.В.

 

Ж-4

Ботлунг Таїсія Михайлівна

Могилівська ЗОШ

4

0

4

 

 

Авакаріца М.І.

 

Ж-11

Кудрик Анастасія Корнелівна

Байраківській НВК

8

4

12

 

 

Постевка Н.І.

 

Ж-12

Козма Іван Іванович

Підвальнянський НВК

6

8

14

 

 

Павел Л.В.

 

Ж-15

Дяконюк Міхаєла Віталіївна

Хряцьківський НВК

5

0

5

 

 

Нікітіна О.А.

 

Ж-18

Кучеряну Кармелія Іванівна

Луковецькій НВК

7

0

7

 

 

Софронел А.В.

 

Ж-10

Гриб Анна-Марія Василівна

Куликівський НВК

8

4

12

 

 

Новаковська А.Г.

 

Ж-14

Коваль Мілена Георгіївна

Радгоспівський НВК

9

1

10

 

 

Коваль М.Г.

 

Ж-7

Кобель Сніжана Василівна

Петрашівська ЗОШ

9

1

10

 

 

Фолошня С.В.

 

Ж-5

Паладян Вероніка Іванівна

Острицька ЗОШ

6

0

6

 

 

Іванюк Л.Г.

 

Ж-6

Фортуна Данієла Іванівна

Буківський НВК

8

0

8

 

 

Митран О.М.

 

Голова журі                                                                  ___________________              С.Б. Гульпе

Члени журі                                                                    ___________________              М.І. Олар

                                                                                        ___________________              А.М.Тома

                                                                                        ___________________              О.Г.Фолошня

                                                                                        ___________________              А.К.Згирча

                                                                                       ___________________               Т.І.Мафтей

                                                                                       ___________________               Ю.В.Гажук

                                                                                        ___________________              О.І. Прескурій

                                                                                       

 

 

ПРОТОКОЛ

підсумків перевірки робіт учнів  6 класу 

Герцаївського району ІІ етапу

VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка 

12 грудня 2015 року.

 

Журі у складі:

голови  журі – С.Б. Гульпе

членів журі - М.І. Олар, А.М.Тома, О.Г.Фолошня, А.К.Згирча, Т.І.Мафтей, Ю.В.Гажук, О.І. Прескурій, проаналізувавши результати виконаних завдань 19  учасників Конкурсу, оцінило їх роботи таким чином:

 № з/п

Шифр

Прізвище, ім’я

учня

Заклад

Бали

Рейтинг

Диплом

Прізвище, ініціали вчителя

І

2

Всього

1.

 

Д-9

Скриндіца Ксенія Андріївна

Герцаївський ліцей

8

0

8

 

 

Руссу І.К.                          

 

2.

Д-14

Іовіца Анастасія Михайлівна

Дяківецький НВК

6

3

9

 

 

Топала Д.Г

3.

Д-3

Винту Олександра Генадіївна

Молницька ЗОШ

12

5

17

 

ІІІ

Тома А.М

4.

Д-2

Чуботару Кристина Костянтинівна

Тернавський НВК

6

3

9

 

 

Яцку І.І.

5.

Д-11

Пінтилей Кароліна Михайлівна

Годинівський НВК

6

6

12

 

 

Дякону К.В.

6.

Д.-8

Гуцану Анастасія Мірчівна

Великобудський НВК

8

6

14

 

 

Марущак С.Г.[i]

7.

Д-17

Раклару Северина Михайлівна

Великосільська ЗОШ

8

5

13

 

 

Штефан Т.Т.

8.

Д-10

Попович Влада Стеліанівна

Горбівська ЗОШ

12

9

21

 

ІІ

Згирча А.К.

9.

Д-12

Аіоаней Тетяна Анатоліївна

Герцаївська ЗОШ

14

9

23

 

І

Прескурій О.І.

10

Д-4

Авасилой Олена Дмитрівна

Могилівська ЗОШ

8

2

10

 

 

Будяну М.М.

11.

Д-6

Караушу Іван Іванович

Байраківській НВК

6

4

10

 

 

Вайпан Л.Г.

12.

Д-18

Ротару Діана Георгіївна

Підвальнянський НВК

5

0

5

 

 

Павел Л.Г.

13.

Д-7

Заїц Юлія Віталіївна

Хряцьківський НВК

5

0

5

 

 

Попович М.Г.

14.

Д-15

Мельничук Віталіна Радівна

Луковецькій НВК

7

8

15

 

 

Софронел О.В.

15.

Д-16

Тодерян Олексій Олександрович

Куликівський НВК

4

5

9

 

 

Падурару А.Г.

16.

Д-13

Дрепчук Олександр Георгійович

Радгоспівський НВК

7

8

15

 

 

Гажук Ю.Г.

17.

Д-1

Лупу Георгій Георгійович

Петрашівська ЗОШ

10

7

17

 

ІІІ

Фолошня О.Г.

18.

Д-5

Кобан Адріана Віталіївна

Острицька ЗОШ

9

4

13

 

 

Іванюк Л.Г.

19.

Д-19

Кобеля Юлія Андріївна

Буківський НВК

6

0

6

 

 

Митран О.М

 

Голова журі                                                                  ___________________              С.Б. Гульпе

Члени журі                                                                    ___________________              М.І. Олар

                                                                                        ___________________              А.М.Тома

                                                                                        ___________________              О.Г.Фолошня

                                                                                        ___________________              А.К.Згирча

                                                                                       ___________________               Т.І.Мафтей

                                                                                       ___________________               Ю.В.Гажук

                                                                                        ___________________              О.І. Прескурій

                                                                                      

 

 

 ПРОТОКОЛ

підсумків перевірки робіт учнів  7 класу 

Герцаївського району ІІ етапу

VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка 

12 грудня 2015 року.

 

Журі у складі:

голови  журі – С.Б. Гульпе

членів журі - М.І. Олар, А.М.Тома, О.Г.Фолошня, А.К.Згирча, Т.І.Мафтей, Ю.В.Гажук, О.І. Прескурій, проаналізувавши результати виконаних завдань  16 учасників Конкурсу, оцінило їх роботи таким чином:

 № з/п

Шифр

Прізвище, ім’я

учня

Заклад

Бали

Рейтинг

Диплом

Прізвище, ініціали вчителя

І

2

Всього

1

Є - 3

Єнакакє Дмитро Юліянович

Герцаївський ліцей

5

11

16

 

 

Тинку Ганна Адамівна       

 

2

Є - 16

Бирзу Крістіан Васильович

Дяківецький НВК

9

10

19

 

 

Топала Данієла Георгіївна

3

Є - 15

Мурару Ільвіана Валентинівна

Молницька ЗОШ

6

3

9

 

 

Кілару Кристина Дмитрівна

4

Є - 2

Герасим Крістіна Михайлівна

Тернавський НВК

11

8

19

 

 

Яцку Ірина Іванівна

5

Є - 10

Ілій Руслана Костянтинівна

Годинівський НВК

11

10

21

 

ІІ

Ботлунг Лілія Іванівна

6

Є - 11

Магас Катерина Октавіанівна

Великобудський НВК

9

11

20

 

ІІІ

Алекса Марина Георгіївна

7

Є -12

Апатрашоає Анастасія Василівна

Великосільська ЗОШ

8

10

18

 

 

Штефан Тетяна Тодорівна

8

Є - 9

Бортіка Таїсія Миколаївна

Герцаївська ЗОШ

11

11

22

 

І

Прескурій Ольга Іванівна

9

Є - 13

Аперчой Василь Дмитрович

Могилівська ЗОШ

6

4

10

 

 

Авакаріца Віоріка Іванівна

10

Є - 4

Кобаскі Анісія Миколаївна

Байраківській НВК

9

11

20

 

ІІІ

Мурару Вікторія Анатоліївна

11

Є - 7

Козма Станіслав Юрійович

Підвальнянський НВК

6

4

10

 

 

Павел Лумініца Валеріївна

12

Є - 1

Анкуца Лівія Костянтинівна

Хряцьківський НВК

9

3

12

 

 

Нікітіна Олівія Адріанівна

13

Є - 8

Гончарук Наталія Ігорівна

Луковецькій НВК

7

10

17

 

 

Чобану Ірина Миколаївна

14

Є - 14

Кукош Марина Маринівна

Радгоспівський НВК

5

0

5

 

 

Коваль Міхаєла Георгіївна

15

Є - 6

Павел Давид Костянтинович

Петрашівська ЗОШ

7

7

14

 

 

Новаковська Аліса Георгіївна

16

Є - 5

Дубец Інара Сильвестрівна

Острицька ЗОШ

8

12

20

 

ІІІ

Ковальчук Анжеліка Вікторівна

 

Голова журі                                                                  ___________________              С.Б. Гульпе

Члени журі                                                                    ___________________              М.І. Олар

                                                                                        ___________________              А.М.Тома

                                                                                        ___________________              О.Г.Фолошня

                                                                                        ___________________              А.К.Згирча

                                                                                       ___________________               Т.І.Мафтей

                                                                                       ___________________               Ю.В.Гажук

                                                                                        ___________________              О.І. Прескурій

                                                                                      

 

 

 ПРОТОКОЛ

підсумків перевірки робіт учнів  8 класу 

Герцаївського району ІІ етапу

VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка 

12 грудня 2015 року.

 

Журі у складі:

голови  журі – С.Б. Гульпе

членів журі - М.І. Олар, А.М.Тома, О.Г.Фолошня, А.К.Згирча, Т.І.Мафтей, Ю.В.Гажук, О.І. Прескурій, проаналізувавши результати виконаних завдань  14  учасників Конкурсу, оцінило їх роботи таким чином:

 № з/п

Шифр

Прізвище, ім’я

учня

Заклад

Бали

Рейтинг

Диплом

Прізвище, ініціали вчителя

І

2

Всього

1

Г-2

Гергіліжіу Коріна Петрівна

Дяківецький НВК

11

4

15

 

 

Топао Данієла Георгіївна

2

Г-11

Оборочану Ганна Василівна

Молницька ЗОШ

5

2

7

 

 

Тома Альона Михайлівна

3

Г-6

Мафтей Габрієла Георгіївна

Тернавський НВК

10

10

20

 

ІІ

Віцелару Тамара Яківна

4

Г-9

Фечору Христина Іванівна

Годинівський НВК

6

3

9

 

 

Цопа Марія Георгівна

5

Г-14

Алекса Міхаєла Костянтинівна

Великобудський НВК

10

6

16

 

 

Факас Галина Георгіївна

6

Г-10

Валуца Лівія Андріївна

Герцаївська ЗОШ

12

10

22

 

І

Мафтей Тетяна Іванівна

7

Г-5

Кучуряну Жустина Маринівна

Байраківській НВК

9

5

14

 

 

Вайпан Лорена Георгіївна

8

Г-7

Вакарашу Сніжана Маринівна

Підвальнянський НВК

4

3

7

 

 

Павел Лумініца Валеріївна

9

Г-13

Лішман Миксим Олегович

Хряцьківський НВК

7

4

11

 

 

Нікітіна Олівія Андріанівна

10

Г-12

Чобану Станіслав Юрійович

Луковецькій НВК

6

5

11

 

 

Чобану Ірина Миколаївна

11

Г-4

Чевка Людмила Василівна

Куликівський НВК

8

5

13

 

 

Кобаська Мальвіна Михайівна

12

Г-8

Минзату Тетяна Михайлівна

Радгоспівський НВК

5

3

8

 

 

Коваль Міхаєла Георгіївна

13

Г-3

Бомпа Лоридана Соринівна

Петрашівська ЗОШ

10

6

16

 

 

Фолошня Оліна Георгіївна

14

Г-1

Пую Андрея-Корнелія Степанівна

Буківський НВК

8

3

11

 

 

Митран Олена Миколаївна

 

Голова журі                                                                  ___________________              С.Б. Гульпе

Члени журі                                                                    ___________________              М.І. Олар

                                                                                        ___________________              А.М.Тома

                                                                                        ___________________              О.Г.Фолошня

                                                                                        ___________________              А.К.Згирча

                                                                                       ___________________               Т.І.Мафтей

                                                                                       ___________________               Ю.В.Гажук

                                                                                        ___________________              О.І. Прескурій

                                                                                      

 

 ПРОТОКОЛ

підсумків перевірки робіт учнів  9 класу 

Герцаївського району ІІ етапу

VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка 

12 грудня 2015 року.

 

Журі у складі:

голови  журі – С.Б. Гульпе

членів журі - М.І. Олар, А.М.Тома, О.Г.Фолошня, А.К.Згирча, Т.І.Мафтей, Ю.В.Гажук, О.І. Прескурій, проаналізувавши результати виконаних завдань  15  учасників Конкурсу, оцінило їх роботи таким чином:

 № з/п

Шифр

Прізвище, ім’я

учня

Заклад

Бали

Рейтинг

Диплом

Прізвище, ініціали вчителя

І

2

Всього

1

В-10

Кая Катерина Костянтинівна

Герцаївський ліцей

8

4

12

 

 

Руссу І.К.                            

 

2

В-12

Спринчану Ірина Петрівна

Дяківецький НВК

3

1

4

 

 

Спринчану Т.М.

3

В-2

Гуцану Рита Василівна

Молницька ЗОШ

6

3

9

 

 

Марку КД

4

В-4

Лунгу Маринела Григорівна

Тернавський НВК

7

4

11

 

 

Федор В.М.

5

В-9

Каланча Яна Сергіївна

Годинівський НВК

8

4

12

 

 

Цопа М.Г.

6

В-13

Лукян Яна Михайлівна

Великосільська ЗОШ

8

7

15

 

 

Лупу В.Г.

7

В-7

Ворняну Діана Іванівна

Горбівська ЗОШ

8

4

12

 

 

Данчило О.О

8

В-5

Жученко АннаВеніамінівна

Герцаївська ЗОШ

15

6

21

 

І

Прескурій О.І.

9

В-3

Постевка Юстина Іллівна

Байраківській НВК

9

4

13

 

 

Мурару В.А.

10

В-11

Апріутес Юліана Михайлівна

Хряцьківський НВК

9

6

15

 

 

Попович М.Г.

11

В-15

Кочубей Діана Миколаївна

Луковецькій НВК

7

8

15

 

 

Софроня А.В.

12

В-14

Казановська Юстина Павлівна

Куликівський НВК

6

2

8

скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Якщо Вам сподобалась новина поділіться з друзями :

html-посилання на статтю
BB-посилання на статтю
Пряме посилання на статтю
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Ноябрь 2018 (18)
Октябрь 2018 (3)
Август 2018 (1)
Июль 2018 (1)
Май 2018 (6)
Апрель 2018 (13)
{LINKFEED}
^