» » Протоколи ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
Інформація до новини
  • Переглядів: 1477
  • Автор: mariana_n
  • Дата: 30-11-2015, 16:35
30-11-2015, 16:35

Протоколи ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Категорія: Новини

Протокол

 засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики

за підсумками перевірки робіт учасників олімпіади учнів     _8_     класу

__Герцаївського__  району

05 грудня 2015 року

Журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики у складі

голови журі  -    Чоботару Євгенія Василівна

членів журі -   _Педурару Тетяна Михайлівна,  Рошка Іван Іванович ,   

                            Бинзар Анастасія Степанівна,   Маланка Валерій Михайлович,

                            Олійнич-Лисюк Алла Василівна,

 

проаналізувавши результати виконання завдань _19_учасників олімпіади, оцінило їх роботи таким чином:

з/п

ЗНЗ

Прізвище, ім’я, по батькові

Кількість балів

Рейтин-

гове місце

Балів після апел.

 Диплом

Прізвище, ініціали

вчителя

Шифр

 

1

7б.

2

7б.

3

7б.

4

7б.

5

7б.

Експе- римент

10балів

Всього

45 балів

 

 

 

 

1.

Герцаївський ліцей

Герман Анастасія Іллівна

С3

1

2

2

1

2

1

9

9

 

 

Жар М.М.

2.

Герцаївська ЗОШ І-ІІІ ст.

Ткачева Дарія Сергіївна

С17

3

3

3

3

4

2

18

1

 

ІІ

Бинзар А.С.

3.

Горбівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Стоян Анастасія Олексіївна

С7

1

2

2

2

2

2

11

7

 

 

Вержак О.В.

4.

Острицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Тодерян Ганна Іванівна

С11

0

1

2

1

0

1

5

17-19

 

 

Лазарь Д.І.

5.

Тернавський НВК

Мафтей Анастасія Дмитрівна

С6

0

2

2

1

3

0

8

10-11

 

 

Бортіка Д.С.

6.

Хряцьківський НВК

Лішман Максим Олегович

С15

2

2

1

1

4

0

10

8

 

 

Лупу І.Г.

7.

Петрашівська ЗОШ І-ІІІ ст

Армаш Марія Валеріївна

С9

1

2

2

2

4

4

15

2-5

 

ІІІ

Фолошня О.Г.

8.

Великобудський НВК

Ротар Діана Георгіївна

С2

0

3

3

3

5

1

15

2-5

 

ІІІ

Педурару Т.М.

9.

Годинівський НВК

Фечору Крістіна Іванівна

С12

0

3

0

0

2

0

5

17-19

 

 

Ротару Р.С.

10.

Молницька ЗОШ І-ІІІ ст.

Авасілой Георгій Михайлович

С5

2

3

3

4

3

0

15

2-5

 

ІІІ

Маланка В.М.

11.

Байраківський НВК

Кучуряну Жустіна Маринівна

С8

0

2

2

1

0

1

6

15-16

 

 

Робу В. Є.

12.

Буківський НВК

Фортуна Костянтин Дмитрович

С19

2

2

1

1

0

2

8

10-11

 

 

Попеску Г.А.

13.

Дяківецький НВК

Кріган Іван Георгійович

С14

1

1

1

1

2

1

7

12-14

 

 

Іовиця М.І.

14.

Луковецький НВК

Чобану Станіслав Юрійович

С18

1

3

3

1

1

4

13

6

 

 

Кіфічак М.В.

15.

Радгоспівський НВК

Оленюк Іван Юрійович

С4

0

1

2

2

2

0

7

12-14

 

 

Олійник Д.О.

16.

Могилівська ЗОШ І-ІІ ст.

Думітраш Віолета Василівна

С10

0

2

1

1

1

2

7

12-14

 

 

Стругаряну А.І.

17.

Великосільська ЗОШ І-ІІст

Гіргіліжіу Ада-Олесандріна Васил.

С1

1

2

1

1

1

0

6

15-16

 

 

Апетрой А.О.

18.

Куликівський НВК

Гріб Наталія Василівна

С13

2

1

4

2

3

3

15

2-5

 

ІІІ

Андрус Р.Г.

19.

Підвальнянський НВК

Дам’ян Ілона Андріївна

С16

1

2

0

1

1

0

5

17-19

 

 

Фолошня А.Г.

 

Голова журі      _________      _Є.В. Чоботару__                                           

Секретар журі  _________     _А.С. Бинзар____   

Члени журі       __________   _Т.М. Педурару__            _____         І.І.Рошка_____

                            __________  _В.М. Маланка___            _______   _А.В. Олійнич-Лисюк __

Протокол

 засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики

за підсумками перевірки робіт учасників олімпіади учнів     _9_     класу

__Герцаївського__  району

05 грудня 2015 року

Журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики у складі

голови журі  -    Чоботару Євгенія Василівна

членів журі -   _Педурару Тетяна Михайлівна,  Рошка Іван Іванович ,   

                            Бинзар Анастасія Степанівна,   Маланка Валерій Михайлович,

                            Олійнич-Лисюк Алла Василівна,

 

проаналізувавши результати виконання завдань _19_учасників олімпіади, оцінило їх роботи таким чином:

з/п

ЗНЗ

Прізвище, ім’я, по батькові

Кількість балів

Рейтин-

гове місце

Балів після апел.

 Диплом

Прізвище, ініціали

вчителя

Шифр

 

1

7б.

2

7б.

3

7б.

4

7б.

5

7б.

Експе- римент

10балів

Всього

45 балів

 

 

 

 

1.

Герцаївський ліцей

Кая Катерина Костянтинівна

А12

3

3

3

3

0

0

12

6-7

 

 

Жар М.М.

2.

Герцаївська ЗОШ І-ІІІ ст.

Жученко Анна Веніамінівна

А6

2

2

2

2

2

2

12

6-7

 

 

Бинзар А.С.

3.

Горбівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Гуцану Інна Валентинівна

А1

4

5

4

5

4

2

24

1

 

І

Вержак О.В.

4.

Острицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Констанчан Сілвія Георгіївна

А3

2

2

0

2

3

0

9

14-15

 

 

Кібак В.Ф.

5.

Тернавський НВК

Гаїна Андрея Андріанівна

А2

3

6

0

7

0

0

16

3-4

 

ІІІ

Рошка І.І.

6.

Хряцьківський НВК

Андронік Крістіна Марінівна

А4

1

1

3

3

3

0

11

8

 

 

Лупу І.Г.

7.

Петрашівська ЗОШ І-ІІІ ст

Рипта Михайло Олегович

А13

1

1

3

3

1

1

10

9-13

 

 

Фолошня О.Г.

8.

Великобудський НВК

Зегря Тетяна Борисівна

А10

4

4

2

3

1

1

15

5

 

ІІІ

Педурару Т.М.

9.

Годинівський НВК

Ковтун Артем Петрович

А11

0

1

0

0

0

1

2

19

 

 

Ротару Р.С.

10.

Молницька ЗОШ І-ІІІ ст.

Кіріяк Лоредана Василівна

А8

1

1

2

2

2

2

10

9-13

 

 

Маланка В.М.

11.

Байраківський НВК

Постеуке Юстина Іллівна

А7

2

2

3

0

2

0

9

14-15

 

 

Робу В. Є.

12.

Буківський НВК

Топор Тетяна Дмитрівна

А5

2

5

2

5

4

0

18

2

 

ІІ

Попеску Г.А.

13.

Дяківецький НВК

Павел Себастиана Петрівна

А19

4

2

2

2

0

0

10

9-13

 

 

Іовиця М.І.

14.

Луковецький НВК

Скуляк Олена Михайлівна

А15

2

2

5

4

2

1

16

3-4

 

ІІІ

Кіфічак М.В.

15.

Радгоспівський НВК

Паскал Марчел Маріанович

А18

2

2

2

2

0

0

8

16-17

 

 

Олійник Д.О.

16.

Могилівська ЗОШ І-ІІ ст.

Апетрой Алла Дмитрівна

А9

1

2

3

2

2

0

10

9-13

 

 

Стругаряну А.І.

17.

Великосільська ЗОШ І-ІІст

Грібік Яна Ігорівна

А17

2

2

2

0

0

0

6

18

 

 

Апетрой А.О.

18.

Куликівський НВК

Морарь Лідія Костянтинівна

А16

2

2

0

4

0

0

8

16-17

 

 

Андрус Р.Г.

19.

Підвальнянський НВК

Серроні Михайло Михайлович

А14

2

2

2

2

1

1

10

9-13

 

 

Фолошня А.Г.

 

Голова журі      _________      _Є.В. Чоботару__                                          

Секретар журі  _________     _А.С. Бинзар____   

Члени журі       __________   _Т.М. Педурару__            _____         І.І.Рошка_____

                            __________  _В.М. Маланка___            _______   _А.В. Олійнич-Лисюк __

Протокол

 засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики

за підсумками перевірки робіт учасників олімпіади учнів     _10_     класу

__Герцаївського__  району

05 грудня 2015 року

Журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики у складі

голови журі  -    Чоботару Євгенія Василівна

членів журі -   _Педурару Тетяна Михайлівна,  Рошка Іван Іванович ,   

                            Бинзар Анастасія Степанівна,   Маланка Валерій Михайлович,

                            Олійнич-Лисюк Алла Василівна,

 

проаналізувавши результати виконання завдань _11_учасників олімпіади, оцінило їх роботи таким чином:

з/п

ЗНЗ

Прізвище, ім’я, по батькові

Кількість балів

Рейтин-

гове місце

Балів після апел.

 Диплом

Прізвище, ініціали

вчителя

Шифр

 

1

7б.

2

7б.

3

7б.

4

7б.

5

7б.

Експе- римент

10балів

Всього

45 балів

 

 

 

 

1.

Герцаївський ліцей

Панченко Крістіна Петрівна

Б4

1

1

0

2

1

4

9

5

 

 

Жар М.М.

2.

Герцаївська ЗОШ І-ІІІ ст.

Столеру Петро Дмитрович

Б7

3

2

7

5

0

4

21

2

 

ІІ

Бинзар А.С.

3.

Горбівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Каланча Артем Дмитрович

Б2

3

3

2

3

2

4

17

3

 

ІІІ

Вержак О.В.

4.

Острицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Горенко Тетяна Степанівна

Б10

0

1

0

1

0

0

2

10-11

 

 

Лазарь Д.І.

5.

Тернавський НВК

Качур Ігор Володимирович

Б1

3

4

2

5

4

5

23

1

 

І

Рошка І.І.

6.

Хряцьківський НВК

Гнатюк Андрій Костянтинович

Б5

2

2

3

4

1

0

12

4

 

 

Фолошня А.Г.

7.

Петрашівська ЗОШ І-ІІІ ст

Кобаски Анастасія Михайлівна

Б6

0

1

1

2

1

1

6

6

 

 

Фолошня А.Г.

8.

Великобудський НВК

Тімофті Анна Михайлівна

Б8

0

1

1

1

0

0

3

9

 

 

Думітраш І.І.

9.

Годинівський НВК

Прескуре Анастасія Мірчівна

Б9

1

1

1

1

0

0

4

8

 

 

Ротару Р.С.

10.

Молницька ЗОШ І-ІІІ ст.

Гуцану Ксенія Ярославівна

Б11

0

1

0

1

0

0

2

10-11

 

 

Маланка В.М.

11.

Байраківський НВК

Биндю Кармелла Дмитрівна

Б3

0

1

0

1

0

3

5

7

 

 

Робу В.Є.

 

Голова журі      _________      _Є.В. Чоботару__                                          

Секретар журі  _________     _А.С. Бинзар____   

Члени журі       __________   _Т.М. Педурару__            _____         І.І.Рошка_____

                            __________  _В.М. Маланка___            _______   _А.В. Олійнич-Лисюк __

 

 

 

 

Протокол

 засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики

за підсумками перевірки робіт учасників олімпіади учнів     _11_     класу

__Герцаївського__  району

05 грудня 2015 року

Журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики у складі

голови журі  -    Чоботару Євгенія Василівна

членів журі -   _Педурару Тетяна Михайлівна,  Рошка Іван Іванович ,   

                            Бинзар Анастасія Степанівна,   Маланка Валерій Михайлович,

                            Олійнич-Лисюк Алла Василівна,

 

проаналізувавши результати виконання завдань _11_учасників олімпіади, оцінило їх роботи таким чином:

з/п

ЗНЗ

Прізвище, ім’я, по батькові

Кількість балів

Рейтин-

гове місце

Балів після апел.

 Диплом

Прізвище, ініціали

вчителя

Шифр

 

1

7б.

2

7б.

3

7б.

4

7б.

5

7б.

Експе- римент

10балів

Всього

45 балів

 

 

 

 

1.

Герцаївський ліцей

Сіміон Анастасія Петрівна

В11

0

3

0

0

0

0

3

10-11

 

 

Жар М.М.

2.

Герцаївська ЗОШ І-ІІІ ст.

Софроній Едуард Рядович

В7

3

2

0

0

0

0

5

8

 

 

Бинзар А.С.

3.

Горбівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Тодерян Віталій Степанович

В9

3

5

1

5

1

0

15

2-3

 

ІІІ

Енакаке М.Г.

4.

Острицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Боднараш Юлія Іванівна

В2

2

3

0

0

1

0

6

7

 

 

Кібак В.Ф.

5.

Тернавський НВК

Івоняк Роман Михайлович

В8

3

3

0

3

2

0

11

4

 

 

Рошка І.І.

6.

Хряцьківський НВК

Амаранді Надія Георгіївна

В5

0

2

0

0

1

0

3

10-11

 

 

Фолошня А.Г.

7.

Петрашівська ЗОШ І-ІІІ ст

Фолошня Маріан Васильович

В3

2

2

0

4

2

0

10

5

 

 

Фолошня О.Г.

8.

Великобудський НВК

Королюк Анастасія Олегівна

В6

3

5

0

2

1

6

17

1

 

ІІІ

Думітраш І.І.

9.

Годинівський НВК

Фокшек Вікторія Павлівна

В4

0

3

0

0

1

0

4

9

 

 

Ротару Р.С.

10.

Молницька ЗОШ І-ІІІ ст.

Райляну Олена Михайлівна

В1

3

3

1

2

0

6

15

2-3

 

ІІІ

Маланка В.М.

11.

Байраківський НВК

Даскелу Каріна Георгіївна

В10

3

2

0

3

0

0

8

6

 

 

Робу Є.І.

 

Голова журі      _________      _Є.В. Чоботару__                                          

Секретар журі  _________     _А.С. Бинзар____   

Члени журі       __________   _Т.М. Педурару__            _____         І.І.Рошка_____

                            __________  _В.М. Маланка___            _______   _А.В. Олійнич-Лисюк __

 

 

 

Вы не можете скачивать файлы с нашего сервера

 

скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Якщо Вам сподобалась новина поділіться з друзями :

html-посилання на статтю
BB-посилання на статтю
Пряме посилання на статтю
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Май 2019 (3)
Апрель 2019 (6)
Март 2019 (1)
Февраль 2019 (6)
Январь 2019 (4)
Декабрь 2018 (5)
{LINKFEED}
^