» » Протоколи ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури
Інформація до новини
  • Переглядів: 1469
  • Автор: mariana_n
  • Дата: 30-11-2015, 12:26
30-11-2015, 12:26

Протоколи ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури

Категорія: Новини

Протокол

 засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з румунської мови та літератури (румунської і зарубіжної)

за підсумками перевірки робіт учасників олімпіади учнів     _7___     класу

Герцаївського  району

28 листопада 2015 року

 

 

Журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади  з румунської мови та літератури (румунської і зарубіжної) у складі

 

голови журі  -  Зазулинська Т.Г.

членів журі -   Апетрі О.Г., Попа М.К.,  Караушу С.М., Авасілої Е.І., Сандулов Л.Ф., Сувейко Н.О., Боднараш М.І., Чеботару Т.Ф.,  Паладян К. І.

проаналізувавши результати виконання завдань ___18_____учасників олімпіади, оцінило їх роботи таким чином:

 

з/п

ЗНЗ

Прізвище ім’я по батькові

Кількість балів

Рейтин

гове місце

Балів після апел.

 Диплом

Прізвище, ініціали

вчителя

шифр

1

2

3

4

5

Всього

 

 

 

 

 

Буківський НВК

Пую Валентин А.

А-1

3

10

8

12

5

38

 

 

 

Пронюк О. П.

 

Дяківецький НВК

Бирзу Крістіан В.

А-15

1

2

6

11

1

21

 

 

 

Онеску А.З.

 

Великосільська ЗОШ

Асіміонєсє Рамона Р.

А-13

1

11

6

10

4

32

 

 

 

Аіріній Ю.М.

 

Куликівський НВК

Дабула Віталіна Ю.

А-7

1

8

7

14

7

37

ІІІ

 

 

Пашкану М.М.

 

Могилівська ЗОШ

Шербанюк Каталін Ю.

А-14

1

7

6

10

3

27

 

 

 

Дабула С.М.

 

Луковецький НВК

Гончарук Наталка І.

   А-5

3

8

7

13

12

43

ІІ

 

 

Єнекюк І.С.

 

Підвальнянський НВК

Апреутесей Кароліна К.

А-4

2

8

5

8

0

23

 

 

 

Тутунару О.Г.

 

Радгоспівський НВК

Кукош Марина М.

А-17

2

2

3

8

0

15

 

 

 

Александру В.Х.

 

Байраківський НВК

Кобацкі Анісія М.

А-3

2

10

6

9

6

33

 

 

 

Караушу С.М.

 

Великобудський НВК

Магас Катеріна О.

А-9

3

7

6

17

7

40

ІІ

 

 

Герман В. Д.

 

Герцаївський ліцей

Роман Екатеріна К.

А-18

1

3

5

3

0

12

 

 

 

Апетрі О.Г.

 

Годинівський НВК

Ілій Руслана К.

А-12

2

9

6

11

3

31

 

 

 

Гочу Т.В.

 

Горбівська ЗОШ

Дарій Анастасія Л.

А-16

4

7

5

10

3

29

 

 

 

Олару С.Ф.

 

Хряцьківський НВК

Анкуца Лівія М.

А-10

3

10

7

13

4

37

ІІІ

 

 

Медведь І.В.

 

Молницька ЗОШ

Лук’ян Василь В.

А-2

2

9

3

7

6

27

 

 

 

Сувейко Н.О.

 

Острицька ЗОШ

Каланча Данієл Г.

А-1

3

8

7

16

10

44

І

 

 

Боднараш М.І.

 

Петрашівська ЗОШ

Постевка Михайло М.

А-8

3

3

3

6

10

25

 

 

 

Агафіца А.М.

 

Тернавський НВК

Олару Віолета М.

А-11

2

7

6

15

0

30

 

 

 

Пантя В.М.

 

Голова журі      _________      Зазулинська Т.Г.                                          

Секретар журі  _________     Апетрі О.Г.

 

Члени журі  ___________________    Авасілої Е. І.

                     ___________________     Сандулова Л. Ф.       

                        ________________     Боднараш М.І.

 

Протокол

 засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з румунської мови та літератури (румунської і зарубіжної)

за підсумками перевірки робіт учасників олімпіади учнів     8     класу

Герцаївського  району

28 листопада 2015 року

 

 

Журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади  з румунської мови та літератури (румунської і зарубіжної) у складі

 

голови журі  -  Зазулинська Т.Г.

членів журі -   _Апетрі О.Г., Попа М.К.,  Караушу С.М., Авасілої Е.І., Сандулов Л.Ф., Сувейко Н.О., Боднараш М.І., Чеботару Т.Ф., Паладян К. І.

проаналізувавши результати виконання завдань ___18_____учасників олімпіади, оцінило їх роботи таким чином:

 

з/п

ЗНЗ

Прізвище ім’я по батькові

Кількість балів

Рейтин

гове місце

Балів після апел.

 Диплом

Прізвище, ініціали

вчителя

шифр

1

2

3

4

5

Всього

 

 

 

 

  1.  

Буківський НВК

Пую Андрея С.

В-5

5

7

4

17

8

31

 

 

 

Пронюк О. П.

 

Дяківецький НВК

Гергіліжіу Коріна П.

В-8

5

7

7

16

12

47

ІІІ

 

 

Онеску А.З.

 

Великосільська ЗОШ

Танас Анастасія М.

В-14

4

4

7

14

5

34

 

 

 

Аіріній Ю.М.

 

Куликівський НВК

Гриб Наталія В,

В-6

5

7

6

23

15

56

І

 

 

Русу І.Г.

  1. Г

Могилівська ЗОШ

Думітраш Віолета В.

В-17

2

7

5

13

10

37

 

 

 

Дабула С,М.

 

Луковецький НВК

Чобану Станіслав Ю.

В-16

4

5

5

18

15

45

 

 

 

Єнекюк І.С.

 

Підвальнянський НВК

Туркулець Анна В.

В-15

2

7

5

9

10

33

 

 

 

Тутунару О.Г.

 

Радгоспівський НВК

Балаш Павло М.

В-18

6

7

6

10

8

37

 

 

 

Александру В.Х.

 

Байраківський НВК

Кучуряну Жустіна М.

В-10

6

8

4

19

9

46

 

 

 

Караушу С.М.

 

Великобудський НВК

Лозінська Емануела В.

В-3

4

6

5

16

16

41

 

 

 

Герман В. Д.

 

Герцаївський ліцей

Педурару Ана-Марія М.

В-2

5

7

5

15

10

42

 

 

 

Сланіна Н.П.

 

Годинівський НВК

Фечору Крістіна І.

В-13

2

8

7

14

10

41

 

 

 

Андріої Л.І.

 

Горбівська ЗОШ

Стоян Анастасія О.

В-4

7

8

6

17

9

47

ІІІ

 

 

Зазулинська Т.Г.

 

Хряцьківський НВК

Тону Анастасія Я.

В-12

2

8

6

20

12

48

ІІІ

 

 

Грігорій О.І.

 

Молницька ЗОШ

Авасілої Георгій М.

В-11

4

8

6

14

10

42

 

 

 

Сувейко Н.О.

 

Острицька ЗОШ

Тодерян Ганна І.

В-9

6

6

7

14

8

41

 

 

 

Рядовой А. Н.

 

Петрашівська ЗОШ

Бомпа Лоредана

В-1

4

8

5

20

18

55

ІІ

 

 

Лункашу В.Д.

 

Тернавський НВК

Мафтей Габріеїєла Г.

В-7

5

7

7

2

12

52

ІІ

 

 

Пантя В.М.

 

Голова журі      _________      Зазулинська Т.Г.                                           

Секретар журі  _________     _Апетрі О.Г.   

 

Члени журі  _____________________ Сувейко Н.О.           _______________________ Чеботару Т.Ф.

                     _________________________ Караушу С.М.            _____________________

 

Протокол

 засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з румунської мови та літератури (румунської і зарубіжної)

за підсумками перевірки робіт учасників олімпіади учнів     9    класу

Герцаївського  району

28 листопада 2015 року

 

 

Журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади  з румунської мови та літератури (румунської і зарубіжної) у складі

 

голови журі  -  Зазулинська Т.Г.

членів журі -   _Апетрі О.Г., Попа М.К.,  Караушу С.М., Авасілої Е.І., Сандулов Л.Ф., Сувейко Н.О., Боднараш М.І., Чеботару Т.Ф.,Паладян К. І.

проаналізувавши результати виконання завдань ___18_____учасників олімпіади, оцінило їх роботи таким чином:

 

з/п

ЗНЗ

Прізвище ім’я по батькові

Кількість балів

Рейтин

гове місце

Балів після апел.

 Диплом

Прізвище, ініціали

вчителя

шифр

1

2

3

4

5

Всього

 

 

 

 

  1.  

Буківський НВК

Горей  Адріана Г.

С-11

3

9

5

15

25

57

ІІ

 

 

Пронюк О. П.

 

Дяківецький НВК

Дмитращук Іван І.

С=17

2

7

3

1

0

13

 

 

 

Тутунару Т.М..

 

Великосільська ЗОШ

Лук’ян Яна М.

С-1

5

8

8

16

16

53

ІІІ

 

 

Аіріній Ю.М.

 

Куликівський НВК

Морарь Лідія К.

С-12

3

8

8

12

10

41

 

 

 

Русу І.Г.

 

Могилівська ЗОШ

Батяло Сніжана К.

С-6

3

8

5

16

14

46

 

 

 

Авасілої Е.І.

 

Луковецький НВК

Скуляк Олена М.

С-14

4

5

3

12

19

42

 

 

 

Єнекюк І.С.

 

Підвальнянський НВК

Бобул Альона А.

С-16

4

5

3

12

19

42

 

 

 

Апреутесей Л.Г.

 

Радгоспівський НВК

Чоропіта Марія В.

С-2

5

10

2

1

8

26

 

 

 

Александру В.Х.

 

Байраківський НВК

Лункаш Ванесса В.

С-4

4

4

4

11

17

40

 

 

 

Постевка М.І.

 

Великобудський НВК

Житарюк Ірина О.

С-15

6

7

4

17

17

51

ІІІ

 

 

Сандулов Л.Ф.

 

Герцаївський ліцей

Кая Екатерина К.

С-7

2

9

5

10

21

47

 

 

 

Апетрі О.Г.

 

Годинівський НВК

Каланча Яна С.

С-5

4

8

4

11

24

49

 

 

 

Андріої Л.І.

 

Горбівська ЗОШ

Олару Юлія В.

С-10

4

6

8

13

20

51

ІІІ

 

 

Зазулинська Т.Г.

 

Хряцьківський НВК

Апріутес Юліана М.

С-13

1

11

1

13

15

41

 

 

 

Грігорій О.І..

 

Молницька ЗОШ

Кіріяк Лоредана В.

С-3

4

9

2

14

18

47

 

 

 

Сувейко Н.О.

 

Острицька ЗОШ

Каланча Анна-Марія

С-18

4

8

8

10

25

55

ІІ

 

 

Рядовой А.Н.

 

Петрашівська ЗОШ

Бомпа Сімона С.

С-9

6

7

7

17

28

65

І

 

 

Попа М.К.

 

Тернавський НВК

Лунгу Марінела Г.

С-8

4

8

6

16

15

49

 

 

 

Пантя В.М.

 

Голова журі      _________  Зазулинська Т.Г.                                               

Секретар журі  _________    Апетрі О.Г.   

 

Члени журі  ________________________ Попа М.К.  _______________________ Чеботару Т.Ф.

                     _________________________   Караушу С.М.                    

 

Протокол

 засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з румунської мови та літератури (румунської і зарубіжної)

за підсумками перевірки робіт учасників олімпіади учнів     10     класу

Герцаївського  району

28 листопада 2015 року

 

 

Журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади  з румунської мови та літератури (румунської і зарубіжної) у складі

 

голови журі  -  Зазулинська Т.Г.

членів журі -   _Апетрі О.Г., Попа М.К.,  Караушу С.М., Авасілої Е.І., Сандулов Л.Ф., Сувейко Н.О., Боднараш М.І., Чеботару Т.Ф., Паладян К. І.

проаналізувавши результати виконання завдань ___18_____учасників олімпіади, оцінило їх роботи таким чином:

 

з/п

ЗНЗ

Прізвище ім’я по батькові

Кількість балів

Рейтин

гове місце

Балів після апел.

 Диплом

Прізвище, ініціали

вчителя

шифр

1

2

3

4

5

Всього

 

 

 

 

 

Байраківський НВК

Биндю Катмела Д.

D-3

2

4

6

6

12

30

 

 

 

Караушу С.М.

 

Великобудський НВК

Мошнягу Мальвина М.

D-8

3

5

8

12

22

50

ІІ

 

 

Садулов Л.Ф

 

Герцаївський ліцей

Сідор Данієла В.

D-7

5

5

8

8

22

48

ІІІ

 

 

Апетрі О.Г.

 

Годинівський НВК

Гаас Діана В.

D-5

4

5

7

12

18

46

 

 

 

Андріой Л.І.

 

Горбівська ЗОШ

Мігай Анастасія Р.

D-4

5

5

4

7

14

35

 

 

 

Чеботару Т.Ф.

 

Хряцьківський НВК

Грігорощук Лоредана Г.

D-1

5

9

4

8

18

44

 

 

 

Грігорій О. І.

 

Молницька ЗОШ

Гуцану Ксенія Я.

D-2

3

4

2

2

4

15

 

 

 

Кілару Е. В.

 

Острицька ЗОШ

Горенко Тетяна С.

D-9

2

6

7

2

16

35

 

 

 

Рядовой А.Н.

 

Петрашівська ЗОШ

Кобаскі Анастасія М.

D-10

7

12

7

12

24

62

І

 

 

Попа М.К.

 

Тернавський НВК

Карабуш Яна Г.

D-6

5

4

4

4

16

33

 

 

 

Спрінчану С.Г..

 

Голова журі      _________ Зазулинська Т.Г.                                                                                                 

Секретар журі  _________   Апетрі О.Г

Члени журі  ________________________ Авасілої Е.І. _______________________ Боднараш М.І.

                     _______________________Сандулов Л.Ф.            

 

 Протокол

 засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з румунської мови та літератури (румунської і зарубіжної)

за підсумками перевірки робіт учасників олімпіади учнів     11     класу

Герцаївського  району

28 листопада 2015 року

 

 

Журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади  з румунської мови та літератури (румунської і зарубіжної) у складі

 

голови журі  -  Зазулинська Т.Г.

членів журі -   _Апетрі О.Г., Попа М.К.,  Караушу С.М., Авасілої Е.І., Сандулов Л.Ф., Сувейко Н.О., Боднараш М.І., Чеботару Т.Ф., Паладян К. І.

проаналізувавши результати виконання завдань ___18_____учасників олімпіади, оцінило їх роботи таким чином:

 

<td width="

з/п

ЗНЗ

Прізвище ім’я по батькові

Кількість балів

Рейтин

гове місце

Балів після апел.

 Диплом

Прізвище, ініціали

вчителя

шифр

1

2

3

4

5

Всього

 

 

 

 

 

Байраківський НВК

Солецька Тетяна І.

Е--1

0

7

6

2

скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Якщо Вам сподобалась новина поділіться з друзями :

html-посилання на статтю
BB-посилання на статтю
Пряме посилання на статтю
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Май 2019 (3)
Апрель 2019 (6)
Март 2019 (1)
Февраль 2019 (6)
Январь 2019 (4)
Декабрь 2018 (5)
{LINKFEED}
^