» » Протоколи ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання
Інформація до новини
  • Переглядів: 1257
  • Автор: mariana_n
  • Дата: 29-11-2015, 11:33
29-11-2015, 11:33

Протоколи ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

Категорія: Новини

Протокол

 засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

за підсумками перевірки робіт учасників олімпіади учнів    8    класу

Герцаївського  району     27 листопада 2015 року

Журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади  з трудового навчання у складі

голови журі  -  Кройтору Г.Г.

членів журі -    Алупулес М.М., Педурару В.М.,

                           Ботезату Г.В., Платонов Ю.Л.

проаналізувавши результати виконання завдань  16  учасників олімпіади, оцінило їх роботи таким чином:

 

з/п

ЗНЗ

Прізвище ім’я по батькові

Кількість балів

Рейтин

гове місце

Балів після апел.

 Диплом

Прізвище, ініціали

вчителя

шифр

Теоретичний тур          

              20б

 Практичний тур

              60б

 Всього

   80б

 

Герцаївський ліцей

Кожокару Іван Іванович

КО-1

19

45

64

I

64

 

Сідор В.Г.

 

Великобудський НВК

Арсеній Максим Георгійович

КО-2

19

40

59

III

59

 

Педурару В.М.

 

Луковецький НВК

Гушуляк Іван Юрійович

КО-3

6

0

6

XIII

6

 

Юрку С.М.

 

Могилівська ЗОШ I-II ступенів

Лупу Владислав Васильович

КО-4

11

25

36

VI

36

 

Пантя П.Г.

 

Буківський НВК

Фортуна Костянтин Дмитрович

КО-5

15

15

30

IX

30

 

Пую М.Г.

 

Підвальнянський НВК

Андрієш Ігор Ігорович

КО-6

15

35

50

V

50

 

Лунгу Н.М.

 

ГорбівськаЗОШ I-III ступенів

Мігай Ярослав Сергійович

КО-7

10

49

59

III

59

 

Алупулес М.М.

 

Байраківський НВК

Лунгу Адріан Єдуардович

  КО-8

15

15

30

IX

30

 

Шодринга М.Т.

 

Куликівський НВК

Бордіяну Василь Ілліч

КО-9

13

20

33

VII

33

 

Шутік П.В.

 

Годинівський НВК

Гочу Іван Костянтинович

КО-10

13

0

13

XI

13

 

Ротару Р.С.

 

Петрашівська ЗОШ I-III ступенів

Падурару Данієл Ілліч

КО-11

10

0

10

XII

10

 

Лупу Г.Г.

 

Великосільська ЗОШ

I-II ступенів

Апетрой Олександр Аурелович

КО-12

17

40

57

IV

57

 

Апетрой А.О.

 

Тернавський НВК

Амарі Георгій Дмитрович

КО-13

18

45

63

II

63

 

Платонов Ю.Л.

14

Дяківецький НВК

Кулічану Едуард Юліанович

КО-14

17

46

63

II

63

 

Ботезату Г.В.

15

Хряцківський НВК

Нікітін Георгій Петрович

КО-15

7

15

22

X

22

 

Дарій М.П.

16

Молницька ЗОШ I-III ступенів

Авасілоає Георгій Михайлович

КО-16

11

20

31

VIII

31

 

Костакі І.К.

17

Радгоспівський НВК

Оленюк Іван Юрійович

КО-17

15

18

33

VII

33

 

Чоропіта М.І.

 

Голова журі      _________     Кройтору Г.Г.                 

Члени журі  ____________     Алупулес М.М.      ________________       Ботезату Г.В.

                     ______________  Педурару В.М.       ________________      Платонов Ю.Л.

Протокол

 засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

за підсумками перевірки робіт учасників олімпіади учнів    9    класу

Герцаївського  району     27 листопада 2015 року

Журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади  з трудового навчання у складі

голови журі  -  Кройтору Г.Г.

членів журі -    Алупулес М.М., Педурару В.М.,

                           Ботезату Г.В., Платонов Ю.Л.

проаналізувавши результати виконання завдань  16  учасників олімпіади, оцінило їх роботи таким чином:

 

з/п

ЗНЗ

Прізвище ім’я по батькові

Кількість балів

Рейтин

гове місце

Балів після апел.

 Диплом

Прізвище, ініціали

вчителя

шифр

Теоретичний тур          

              20б

 Практичний тур

              60б

 Всього

   80б

 

Герцаївський ліцей

Ілаш Владіслав Віорелович

КN-1

19

45

64

II

64

 

Сідор В.Г.

 

Великобудський НВК

Починок Вадим Анатолійович

КN-2

19

43

62

III

62

 

Педурару В.М.

 

Луковецький НВК

Анікулаєсі Артур Артурович

КN-3

4

0

4

XI

4

 

Юрку С.М.

 

Могилівська ЗОШ I-II ступенів

Александр Дмитро В.

КN-4

9

35

44

VI

44

 

Пантя П.Г.

 

Буківський НВК

Фортуна Костянтин Дмитрович

КN-5

8

35

43

      VII

43

 

Пую М.Г.

 

Підвальнянський НВК

Серраки Михайло М.

КN-6

14

30

44

VI

44

 

Лунгу Н.М.

 

Горбівська ЗОШ I-III ступенів

Федік Андрій М.

КN-7

17

47

64

II

64

 

Алупулес М.М.

 

Байраківський НВК

Караушу Діоніс А.

  КN-8

12

15

27

X

27

 

Шодринга М.Т.

 

Куликівський НВК

Пупаза В.В.

КN-9

11

20

31

IX

31

 

Шутік П.В.

 

Годинівський НВК

Герман Олексій І.

КN-10

9

0

9

XI

9

 

Ротару Р.С.

 

Петрашівська ЗОШ I-III ступенів

Пинзару Валентин Б.

КN-11

11

40

51

      IV

51

 

Лупу Г.Г.

 

Великосільська ЗОШ

I-II ступенів

Сонік Северіан М.

КN-12

17

35

52

V

52

 

Апетрой А.О.

 

Тернавський НВК

Гросу Георгій Г.

КN-13

17

45

62

III

62

 

Платонов Ю.Л.

14

Дяківецький НВК

Дмитращук Іван І.

КN-14

15

55

70

I

70

 

Ботезату Г.В.

15

Хряцківський НВК

Лішман Ярослав К.

КN-15

9

25

34

XIII

34

 

Дарій М.П.

16

Молницька ЗОШ I-III ступенів

Дуріло Артем І.

КN-16

16

35

51

IV

51

 

Костакі І.К.

17

Радгоспівський НВК

Оленюк Іван В.

КN-17

9

34

43

VII

43

 

Чоропіта М.І.

 

Голова журі      _________     Кройтору Г.Г.                 

Члени журі  ____________     Алупулес М.М.      ________________       Ботезату Г.В.

                     ______________  Педурару В.М.       ________________      Платонов Ю.Л.

 

 

Протокол

 засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

за підсумками перевірки робіт учасників олімпіади учнів    10    класу

Герцаївського  району     

28 листопада 2015 року

Журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади  з трудового навчання у складі

голови журі  -  Кройтору Г.Г.

членів журі -    Алупулес М.М., Педурару В.М.,

                           Ботезату Г.В., Платонов Ю.Л.

 

проаналізувавши результати виконання завдань  10  учасників олімпіади, оцінило їх роботи таким чином:

 

з/п

ЗНЗ

Прізвище ім’я по батькові

Кількість балів

Рейтин

гове місце

Балів після апел.

 Диплом

Прізвище, ініціали

вчителя

шифр

Теоретичний тур          

              20б

 Практичний тур

              60б

 Всього

   80б

 

Герцаївський ліцей

Робу Дмитро Іванович

КZ-1

20

55

75

I

75

 

Сідор В.Г.

 

Великобудський НВК

Лис Михайло Михайлович

КZ-2

20

50

70

II

70

 

Педурару В.М.

 

Байраківський НВК

Філіп Жан Юрійович

КZ-3

7

0

7

X

7

 

Робу М.Є.

 

Годинівський НВК

Малуш Дмитро Ілліч

КZ-4

10

0

10

IX

10

 

Ротару Р.С.

 

Горбівська ЗОШ I-III ступенів

Кілару Михайло Михайлович

КZ-5

7

50

57

III

57

 

Алупулес М.М.

 

Тернавський НВК

Хажів Семик Олександрович

КZ-6

12

30

42

VI

42

 

Платонов Ю.Л.

 

Петрашівська ЗОШ I-III ступенів

Кобаскі Василь Іванович

КZ-7

5

30

35

      VIII

35

 

Лупу Г.Г.

8

Молницька ЗОШ I-III ступенів

Рябко Станіслав А.

КZ-8

3

40

43

V

43

 

Костакі І.К.

9

Острицька ЗОШ I-III ступенів

Ніколаєвич Павло В.

КZ-9

9

35

44

IV

44

 

Чорней І.М.

10

Хряцківський НВК

Д’яконюк Станіслав В.

КZ-10

7

30

37

VII

37

 

Дарій М.П.

 

Голова журі      _________     Кройтору Г.Г.                 

Члени журі  ____________     Алупулес М.М.      ________________       Ботезату Г.В.

                     ______________  Педурару В.М.       ________________      Платонов Ю.Л.

 

 

Протокол

 засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

за підсумками перевірки робіт учасників олімпіади учнів    11    класу

Герцаївського  району     

28 листопада 2015 року

Журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади  з трудового навчання у складі

голови журі  -  Кройтору Г.Г.

членів журі -    Алупулес М.М., Педурару В.М.,

                           Ботезату Г.В., Платонов Ю.Л.

 

проаналізувавши результати виконання завдань  10  учасників олімпіади, оцінило їх роботи таким чином:

 

з/п

ЗНЗ

Прізвище ім’я по батькові

Кількість балів

Рейтин

гове місце

Балів після апел.

 Диплом

Прізвище, ініціали

вчителя

шифр

Теоретичний тур          

              20б

 Практичний тур

              60б

 Всього

   80б

 

Герцаївський ліцей

Чахлеу Михайло К.

КU-1

20

50

70

II

70

 

Сідор В.Г.

 

Великобудський НВК

Будяну Сергій М.

КU-2

20

50

70

II

70

 

Педурару В.М.

 

Байраківський НВК

Асланікашвілі Леван Х.

КU-3

9

0

9

   VIII

9

 

Робу М.Є.

 

Годинівський НВК

Прекоб Крістіан М.

КU-4

10

0

10

VII

10

 

Ротару Р.С.

 

Горбівська ЗОШ I-III ступенів

Лішман Ілля К.

КU-5

20

55

75

I

75

 

Алупулес М.М.

 

Тернавський НВК

Губан Михайло М.

КU-6

12

35

47

III

47

 

Платонов Ю.Л.

 

Петрашівська ЗОШ I-III ступенів

Фолошня Маріян В.

КU-7

7

40

47

    III

47

 

Лупу Г.Г.

8

Молницька ЗОШ I-III ступенів

Герман Сергій Д.

КU-8

8

35

43

V

43

 

Костакі І.К.

9

Острицька ЗОШ I-III ступенів

Ніколаєвич Василь В.

КU-10

9

35

44

IV

44

 

Чорней І.М.

10

Хряцківський НВК

Богачюк Анатолій А.

КU-9

4

20

24

VI

24

 

Дарій М.П.

 

Голова журі      _________     Кройтору Г.Г.                 

Члени журі  ____________     Алупулес М.М.      ________________       Ботезату Г.В.

                     ______________  Педурару В.М.       ________________      Платонов Ю.Л.

 

 

скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Якщо Вам сподобалась новина поділіться з друзями :

html-посилання на статтю
BB-посилання на статтю
Пряме посилання на статтю
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Май 2019 (3)
Апрель 2019 (6)
Март 2019 (1)
Февраль 2019 (6)
Январь 2019 (4)
Декабрь 2018 (5)
{LINKFEED}
^