» » Протоколи ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
Інформація до новини
  • Переглядів: 1393
  • Автор: mariana_n
  • Дата: 29-11-2015, 11:10
29-11-2015, 11:10

Протоколи ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Категорія: Новини

Протокол

 засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

за підсумками перевірки робіт учасників олімпіади учнів     __8__     класу

__Герцаївського_  району

28 листопада 2015 року

Журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади  з історії  у складі

 

голови журі  -  Волуца Л. П.

членів журі -   _ Албу Н. М., Чукля Л. Д, Педурару В. Т., Піддубний І. А., Булай В. Г.__

проаналізувавши результати виконання завдань  19     учасників олімпіади, оцінило їх роботи таким чином:

 

з/п

ЗНЗ

Прізвище ім’я по батькові

Кількість балів

Рейтингове місце

Балів після апел.

 Диплом

Прізвище, ініціали

вчителя

шифр

тестового туру

практична частина

всього

 

Байраківський НВК

Постевка Анастасія Драгошівна

А-5

11,5

4

15,5

7-8

 

 

Бордіян Інна Василівна

 

Великобудський НВК

Алекса Міхаєла Костянтинівна

А-2

10,5

12

22,5

3

 

 

Алекса Лариса Миколаївна

 

Герцаївська ЗОШ І-ІІІ ст.

Волуца Лівія Андріївна

А-19

14,5

26

40,5

1

 

І

Волуца Лумініца Петрівна

 

Герцаївський ліцей

Черней Ігор Леонідович

А-11

9,5

6

15,5

7-8

 

 

Іванеску Марина Василівна

 

Горбівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Спатару Анастасія Володимирівна

А-13

8,5

5

13,5

10-11

 

 

Тома Костянтин Федорович

 

Годинівський НВК

Карп Максим Олексійович

А-7

11

3

14

9

 

 

Марущак Марчела Радівна

 

Молницька ЗОШ І-ІІІ ст.

Оборочану Ганна Дмитрівна

А-3

9

2

11

15

 

 

Алукі Ганна Дмитрівна

 

Острицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Шабанова Христина Іванівна

А-14

8,5

5

13,5

10-11

 

 

Ютиш Віорика Михайлівна

 

Петрашивська ЗОШ І-ІІІ ст.

Аілінкі Юліана Михайлівна

А-10

7,5

5

12,5

12

 

 

Кобеля Коріна Михайлівна

 

Тернавський НВК

Дарій Алла-Аліна Петрівна

А-9

7,5

1,5

9

17

 

 

Панциру Мар’яна Георгіївна

 

Хряцьківський НВК

Лішман Максим Олегович

А-8

9

7,5

16,5

6

 

 

Педурару Віталій Тодорович

 

Буківський НВК

Фортуна Костянтин Дмитрович

А-12

14

3

17

5

 

 

Булай Валентина Георгіївна

 

Великосільська ЗОШ І-ІІ ст.

Аміхалакіой Еріка Марінівна

А-1

9

1

10

16

 

 

Педурару Віталій Тодорвич

 

Дяківецький НВК

Гергіліжіу Коріна Петрівна

А-18

7,5

4

11,5

13-14

 

 

Іванеску Марина Василівна

 

Куликівський НВК

Гриб Наталя Василівна

А-17

4,5

7

11,5

13-14

 

 

Падурару Тетяна Володимирівна

 

Луківецький НВК

Чобану Станіслав Юрійович

А-16

8,5

9

17,5

4

 

 

Біля Людмила Аркадіївна

 

Могилівська ЗОШ І-ІІ ст.

Лупу Владіслав Васильович

А-4

5,5

2

7,5

19

 

 

Гівіряк Дмитро Михайлович

 

Підвальнянський НВК

Вакарашу Сніжана Маринівна

А-15

18,5

6

24,5

2

 

ІІ

Албу Ніна Михайлівна

 

Радгоспівська ЗОШ І-ІІ ст.

Оленюк Іван Юрійович

А-6

7

1

8

18

 

 

Чорней Віктор Михайлович

 

Голова журі      _________      _Волуца Л. П.                                       

Секретар журі  _________     __Чукля Л. Д.

 

Члени журі  ________________________            __ Албу Н. М._____

                     _________________________            __Педурару В. Т._

                     _________________________            __Булай В. Г.__

                     _________________________            __Піддубний І. А.__

Протокол

 засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

за підсумками перевірки робіт учасників олімпіади учнів     __9__     класу

__Герцаївського_  району

28 листопада 2015 року

Журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади  з історії  у складі

 

голови журі  -  Волуца Л. П.

членів журі -   _ Албу Н. М., Чукля Л. Д, Педурару В. Т., Піддубний І. А., Булай В. Г.__

проаналізувавши результати виконання завдань   17    учасників олімпіади, оцінило їх роботи таким чином:

 

з/п

ЗНЗ

Прізвище ім’я по батькові

Кількість балів

Рейтингове місце

Балів після апел.

 Диплом

Прізвище, ініціали

вчителя

шифр

тестового туру

практична частина

всього

 

Байраківський НВК

Постевка Юстина Ілліївна

Б-7

4,5

1

5,5

12-13

 

 

Бордіян Інна Василівна

 

Великобудський НВК

Бурлаку Лоредана Крістіанівна

Б-3

6

7

13

4-5

 

 

Алекса Лариса Миколаївна

 

Герцаївська ЗОШ І-ІІІ ст.

Урсу Кароліна Михайлівна

Б-19

6

23

29

2

ІІ

 

Волуца Лумініца Петрівна

 

етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

за підсумками перевірки робіт учасників олімпіади учнів     _10__     класу

__Герцаївського_  району

28 листопада 2015 року

Журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади  з історії  у складі

 

голови журі  -  Волуца Л. П.

членів журі -   _ Албу Н. М., Чукля Л. Д, Педурару В. Т., Піддубний І. А., Булай В. Г.__

проаналізувавши результати виконання завдань   10    учасників олімпіади, оцінило їх роботи таким чином:

 

з/п

ЗНЗ

Прізвище ім’я по батькові

Кількість балів

Рейтингове місце

Балів після апел.

 Диплом

Прізвище, ініціали

вчителя

шифр

тестового туру

практична частина

всього

 

Байраківський НВК

Апакіцей Віталіна Віталіївна

1-6

5,5

6

11,5

6

 

 

Бордіян Інна Василівна

 

Великобудський НВК

Кубрак Лаура Михайлівна

1-2

7,5

10

17,5

4

 

 

Алекса Лариса Миколаївна

 

Герцаївська ЗОШ І-ІІІ ст.

Кябуру Уляна Іванівна

1-1

15

22

37

1

І

 

Волуца Лумініца Петрівна

 

Герцаївський ліцей

Панченко Крістіна Петрівна

1-10

4,5

6

10,5

7

 

 

Павалакі Міну Мінович

 

 

Протокол

 засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

за підсумками перевірки робіт учасників олімпіади учнів     _11__     класу

__Герцаївського_  району

28 листопада 2015 року

Журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади  з історії  у складі

 

голови журі  -  Волуца Л. П.

членів журі -   _ Албу Н. М., Чукля Л. Д, Педурару В. Т., Піддубний І. А., Булай В. Г.__

проаналізувавши результати виконання завдань   11    учасників олімпіади, оцінило їх роботи таким чином:

 

з/п

ЗНЗ

Прізвище ім’я по батькові

Кількість балів

Рейтингове місце

Балів після апел.

 Диплом

Прізвище, ініціали

вчителя

шифр

тестового туру

практична частина

всього

 

Байраківський НВК

Даскалу Каріна Георгіївна

2-8

6

0

6

11

 

 

Дорофтей Денис Дмитрович

 

Великобудський НВК

Жалба Кароліна Володимирівна

2-6

7

9

16

8

 

 

Алекса Лариса Миколаївна

 

Герцаївська ЗОШ І-ІІІ ст.

Скрипкару Діана Василівна

2-2

10

35

45

1

І

 

Гульпе Георгій Іванович

 

Герцаївський ліцей

Апетрі Аліна Вікторівна

2-3

10

31

41

2

ІІ

 

 

 

Павалакі Міну Мінович

скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Якщо Вам сподобалась новина поділіться з друзями :

html-посилання на статтю
BB-посилання на статтю
Пряме посилання на статтю
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Май 2019 (3)
Апрель 2019 (6)
Март 2019 (1)
Февраль 2019 (6)
Январь 2019 (4)
Декабрь 2018 (5)
{LINKFEED}
^