» » Методика проведення уроків розвитку зв’язного мовлення
Інформація до новини
  • Переглядів: 9700
  • Автор: crihanid
  • Дата: 20-04-2011, 16:47
20-04-2011, 16:47

Методика проведення уроків розвитку зв’язного мовлення

Категорія: Новини

15.04.2011 р. на базі Радгоспівського НВК був проведений семінар-практикум вчителів української мови та літератури на тему: «Методика проведення уроків розвитку зв’язного мовлення».
Урок мови у 9 класі на тему: «Аналіз твору – оповідання, складеного учнями» провела Гажук Ю.В. Позакласний захід на тему: «Світле свято Великодня» також підготувала Гажук Ю.В.
Проблема «Система роботи з обдарованими дітьми», над якою працює вчитель Гажук Ю.В., прослідковувалась під час проведення відкритого уроку. Вона перегукувалась з проблемами, над якою працює школа «Виховання суспільно-активної особистості» та МО вчителів – філологів Радгоспівського НВК «Особистісно – орієнтоване навчання як засіб розвитку і саморозвитку особистості».
Відбулось обговорення відкритих заходів.
Проведено і круглий стіл з проблеми: «Використання комп’ютерних та мультимедійних технології на уроках української мови і літератури». Піднімалось ряд питань щодо оцінювання знань і умінь учнів, щодо забезпечення посібниками ЗНЗ району для 5-8 класів для проведення контрольних робіт, щодо виконання вимог програм з української мови і літератури тощо.
Всі учасники семінару одержали пакет матеріалів: програму, розробки відкритих заходів, методичні рекомендації «Мовленнєва робота на уроках української мови», рекомендації семінару.
Методист РМК Гульпе С.Б. зробила аналіз роботи районного МО вчителів української мови і літератури за 2010/2011 н.р. План роботи МО повністю виконаний, проведені всі практичні і теоретичні заходи.скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Якщо Вам сподобалась новина поділіться з друзями :

html-посилання на статтю
BB-посилання на статтю
Пряме посилання на статтю
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Август 2019 (1)
Май 2019 (3)
Апрель 2019 (6)
Март 2019 (1)
Февраль 2019 (6)
Январь 2019 (4)
{LINKFEED}
^