» » «Тісна єдність сім'ї і школи – запорука гармонійного розвитку дитини»
Інформація до новини
  • Переглядів: 1405
  • Автор: mariana_n
  • Дата: 29-01-2014, 12:53
29-01-2014, 12:53

«Тісна єдність сім'ї і школи – запорука гармонійного розвитку дитини»

Категорія: Новини

«Тісна єдність сім'ї і школи –

запорука гармонійного розвитку дитини»

 

Серед важливих завдань, що стоять перед школою, є подальший розвиток педагогічної єдності дій школи, сім’ї, громадськості у вихованні підростаючого покоління.

«Тісна єдність сім'ї і школи – запорука гармонійного розвитку дитини» - під таким гаслом у Петрашівській ЗОШ І-ІІІ ступенів під головуванням директора школи Лункашу В.Д. пройшли спільні збори педагогів, голів класних батьківських комітетів, учнівського активу.

         На зборах директор школи Лункашу В.Д. зазначив , що завдяки спільним зусиллям батьківської громади, вчительського колективу та за сприянням управління освіти Герцаївської РДА  у школі створено комфортні умови для навчання та виховання школярів. Усі свої знання вчителі віддають справі формування творчої особистості учня. Як наслідок, щорічні перемоги наших вихованців у ІІ, ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіадах з основних наук. Голова батьківського комітету школи Лупу Георгій Георгійович наголосив про важливість спільних дій школи та батьків як у навчанні та вихованні дітей, так і наданні   матеріальної допомоги для зміцнення матеріально – технічної бази школи. Сім'я – це невичерпне джерельце народної підготовки, практична школа духовності дитини. Щоб виховати у дитини чуйність, шанобливе ставлення до людей, батьки самі повинні володіти достатнім рівнем перелічених якостей.Про  виховання моральних почуттів дитини у сім'і, про моральні принципи, норми та правила суспільної поведінки говорив член батьківського комітету Думітру Л.К (благочинний Герцаївського округа) .

         Попа М.К., класний керівник 11-го класу, зупинилася на виховних аспектах, єдиних вимог до дитини з боку батьків і вчителів та наголосила на важливість збереження національних традицій і  звичаїв.

        Фолошня О.Г., вчитель української мови та літератури,   говорила про важливість підтримки  і контролю учнів з боку батьків і вчителів у підготовці до складання ЗНО.

        Член шкільного парламенту, Пашкану Михаєла розповіла присутнім про основні напрямки роботи шкільного самоврядування.

 

Сімейне виховання невідривне від школи. Школа виховує в дітях ті ж самі загальнолюдські цінності, що і сім'я. Батьки  індивідуально вчать дитину, а школа вчить, як житии в колективі. А це так важко! Саме вшколі вони дізнаються про такі поняття як дружба, товаристність, та й доросле життя, мабуть звідси починається

«Тісна єдність сім'ї і школи – запорука гармонійного розвитку дитини»

 

«Тісна єдність сім'ї і школи – запорука гармонійного розвитку дитини»

 

скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Якщо Вам сподобалась новина поділіться з друзями :

html-посилання на статтю
BB-посилання на статтю
Пряме посилання на статтю
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Март 2019 (1)
Февраль 2019 (5)
Январь 2019 (4)
Декабрь 2018 (5)
Ноябрь 2018 (23)
Октябрь 2018 (3)
{LINKFEED}
^