Інформація до новини
  • Переглядів: 2 852
  • Автор: mariana_n
  • Дата: 11-10-2013, 14:26
11-10-2013, 14:26

Методична робота

Категорія: Новини

Життя людини- неоціненний скарб, і від кожного залежить, як вберегти

цю святиню. «Твоє життя - у твоїх руках»,- під таким девізом пройшов тиждень безпеки життєдіяльності у Тернавському НВК.

Відповідно до плану роботи Тернавського НВК на 2013/2014 н.р.   проводився тиждень безпеки життєдіяльності з 16.09 по 20.09.2013 р.з метою запобігання інфекції ВІЛ/СНІД, попередження дорожньо-транспортним пригодам, попередження побутового й дитячого травматизму, нещасних випадків невиробничого характеру, утвердження здорового способу життя, попередження шкідливим звичкам: вживання алкоголю, паління, наркотичних речовин був затверджений план проведення тижня.

Відповідно до плану проведення тижня безпеки життєдіяльності в закладі проведено, загально-шкільна лінійка, інструктажи по класах з питань техніки безпеки, пожежної безпеки, безпеки життєдіяльності, оновленні куточки дорожнього руху, оформлені куточки з попередження шкідливих звичок, здійснено тестування школярів з зазначених питань, проведені класні години, бесіди на теми: Наркоотрута»,  «Вплив алкоголю на здоров’я дитини», «Про захворювання що передаються статевим шляхом», «Дорога від дому до школи», «Ні! Пожежі на землі», «Профілактика ДТП та дитячого травматизму», «Дотримання неповнолітними правил безпеки під час поводження  з вибухонебезпечними предметами, піротехнічними засобами», зустрічі з фахівцями – лікарями, пожежниками, інспекторами ДАІ, відкриті заняття, конкурси.

Професор Київського національного медичного університету

ім. О.О. Богомольця  Процюк Раду Георгійович присвятив свою лекцію вивченню впливу шкідливих звичок на організм людини  (дитини), акцентував увагу дітей на те, що ці речовини руйнують здоров’я, послаблюють волю, позбавляють людину життєвих, моральних цінностей, викликають апатію до життя взагалі. Сприяв ґрунтовному оволодінню учнями достовірної інформації  про ВІЛ/СНІД, шляхи його передачі, ситуації ризику, привернув увагу до даної проблеми. Під час проведення лекції націлив на толерантне ставлення до людей, які живуть із ВІЛ.

Учителям  вдалося привернути увагу учнів до збереження власного здоров’я, формуючи поняття про  шкідливі звички, паління, алкоголь, наркотики та їх вплив на організм людини, викликаючи в учнів негативне ставлення до звичок, які завдають шкоди здоров’ю.

 

Методична робота

 

Методична робота

 

Методична робота

 

Методична робота

 

Методична робота

 

 

 

Якщо Вам сподобалась новина поділіться з друзями :

html-посилання на статтю
BB-посилання на статтю
Пряме посилання на статтю
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Хмаринка тегів

Архів новин

{LINKFEED}
^