» » Про роботу навчальних закладів району в умовах низьких температур
Інформація до новини
  • Переглядів: 3000
  • Автор: crihanid
  • Дата: 30-01-2012, 15:15
30-01-2012, 15:15

Про роботу навчальних закладів району в умовах низьких температур

Категорія: Накази

ГЕРЦАЇВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ВІДДІЛ ОСВІТИ

30.01.2012 Н А К А З № 53
м. Герца

Про роботу навчальних закладів району
в умовах низьких температур

На виконання наказу Міністерства освіти і науки молоді та спорту України від 27.01.2012 № 81 "Про роботу навчальних закладів в умовах низьких температур", наказу Головного управління освіти Чернівецької ОДА від 27.01.2012 № 51 "Про роботу навчальних закладів області в умовах низьких температур", протоколу № 2 від 29.01.2012р. позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з метою запобігання шкідливому впливу низьких температур на стан здоров’я вихованців дошкільних і позашкільних закладів, учнів загальноосвітніх навчальних закладів, а також безпечного функціонування в цих умовах навчальних закладів
НАКАЗУЮ:
1. Керівникам закладів освіти району:
1.1 В зв’язку з погіршенням погодних умов, а саме аномально-низькою температурою (-25 градусів Цельсія) призупинити навчально-виховний процес в школах та дитячих садочках району. До нормалізації температурних показників.
1.2 Провести роз’яснювальну роботу серед вихованців дошкільних і позашкільних, учнів загальноосвітніх навчальних закладів щодо поведінки в умовах низьких температур, попередження випадків переохолодження та обморожень, навчання з надання першої медичної допомоги при переохолодженні.
1.3 Забезпечити проведення комплексу робіт щодо підтримання функціонування котелень, дотримання правил техніки безпеки, а також необхідного температурного режиму в навчальних закладах і установах освіти.
1.4 Провести позапланові інструктажі з безпеки життєдіяльності з учасниками навчально-виховного процесу та працівниками навчальних закладів, звернувши особливу увагу на правила безпечної роботи котелень, безпечного користування обігрівальними приладами тощо.
1.5 Перенести на інші терміни проведення масових, дозвільних, розважальних і спортивно-масових заходів на відкритому повітрі та таких, які вимагають переїздів учасників навчально-виховного процесу.
1.6 Забезпечити неухильне дотримання санітарного законодавства щодо проведення прогулянок, інших заходів у дошкільних навчальних.
1.7 Забезпечити проведення роз’яснювальної роботи з батьками, зокрема у разі необхідності призупинення навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладах.
1.8 У разі призупинення навчально-виховного процесу організувати проведення навчання з використанням дистанційних (індивідуальних) форм навчання, інтерактивних засобів.
2. Покласти персональну відповідальність на керівників навчальних закладів за дотримання санітарних норм, температурного режиму, безпечного функціонування навчальних закладів, експлуатацію шкільних автобусів тощо.
3. Керівникам закладів освіти району невідкладно інформувати відділ освіти райдержадміністрації про надзвичайні випадки у закладах, де постійно перебувають діти, учнівська молодь.
4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти М.І. Візітів


53-nakaz-nizk-temperaturi.doc [43 Kb] (cкачиваний: 0)скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Якщо Вам сподобалась новина поділіться з друзями :

html-посилання на статтю
BB-посилання на статтю
Пряме посилання на статтю
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Ноябрь 2019 (3)
Октябрь 2019 (4)
Август 2019 (1)
Май 2019 (3)
Апрель 2019 (6)
Март 2019 (1)
{LINKFEED}
^