Інформація до новини
  • Переглядів: 2332
  • Автор: mariana_n
  • Дата: 25-01-2012, 14:43
25-01-2012, 14:43

Наказ ГУОН від 19.01.2012р. №30

Категорія: Накази

Чернівецька обласна державна адміністрація
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

НАКАЗ

19.01.2012 м. Чернівці № 30


Про підсумки проведення ІІІ (студентського ІІ) етапу
та участь у IV (студентському ІІІ) етапі
ІІ Міжнародного конкурсу учнівської
та студентської молоді імені Тараса Шевченка

На виконання Указу Президента України від 30.09.2010 № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», листів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 31.10.2011 № 1/9-806 «Про проведення ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», від 04.01.2012 № 1/9-2 «Про проведення фінального етапу ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», наказу Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 15.11.2011 № 606 «Про проведення ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 571, з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні,


НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:
1.1. Список переможців ІІІ (студентського ІІ) етапу ІІ Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів ЗНЗ, ПТНЗ та студентів ВНЗ, що додається.
1.2. Список учасників ІV (студентського ІІІ) етапу ІІ Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів ЗНЗ, ПТНЗ та студентів ВНЗ, що додається.
1.3. Склад організаційного комітету для проведення ІV (студентського ІІІ) етапу ІІ Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, що додається.
1.4. Кошторис витрат на проведення ІV (студентського ІІІ) етапу ІІ Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, що додається.
1.5. Робочий план організаційно-методичного забезпечення проведення ІV (студентського ІІІ) етапу та нагородження переможців ІІІ (ІІ) етапу ІІ Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, що додається.
2. Нагородити переможців ІІІ (студентського ІІ) етапу Конкурсу:
2.1. Цінними подарунками та дипломами І ступеня:
– Паневську Діану Ігорівну, ученицю 5 класу Чернівецької гімназії №1 Чернівецької міської ради;
– Довбуш Надію Олександрівну, ученицю 6 класу Великокучурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Сторожинецького району;
– Унгурян Ольгу Володимирівну, ученицю 7 класу Чернівецької гімназії №7 Чернівецької міської ради;
– Куті Ксенію Юріївну, ученицю 8 класу Новоселицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3;
– Краус Каріну Володимирівну, ученицю 9 класу Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №24 Чернівецької міської ради;
– Угорську Юлію Юріївну, ученицю 10 класу Чернівецької гімназії №2 Чернівецької міської ради;
– Плантона Дмитра Андрійовича, учня 11 класу Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4 Чернівецької міської ради;
– Гальчук Олену Михайлівну, ученицю І курсу Чернівецького вищого професійного училища №3;
– Кушнір Оксану Іванівну, ученицю ІІ курсу Чернівецького вищого професійного училища №3;
– Герасимчук Світлану Вячеславівну, студентку ІІ курсу Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича;
– Гунчак Тетяну Іванівну, студентку І курсу Буковинського державного фінансово-економічного університету;
– Таран Світлану Олегівну, студентку І курсу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;
– Шкрібляк Уляну Василівну, студентку І курсу Буковинського державного медичного університету.
2.2. Цінними подарунками та дипломами ІІ ступеня:
– Перч Катерину Василівну, ученицю 5 класу Бабинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Кельменецького району;
– Медведюк Ірину Михайлівну, ученицю 5 класу Малинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Хотинського району;
– Маковій Яну Юріївну, ученицю 5 класу Вашківецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Вижницького району;
– Кравчишину Ольгу Богданівну, ученицю 6 класу Мамаївського ЗНЗ №2 І-ІІІ ст. Кіцманського району;
– Клим Каріну Тарасівну, ученицю 7 класу Чернівецької гімназії №5 Чернівецької міської ради;
– Дороша Марка Дмитровича, учня 7 класу Чернівецької гімназії №4 Чернівецької міської ради;
– Марчук Ольгу Сергіївну, ученицю 8 класу Чернівецької гімназії №1 Чернівецької міської ради;
– Васюк Аллу Юріївну, ученицю 9 класу Чернівецької гімназії №5 Чернівецької міської ради;
– Кульбабську Мар’яну Петрівну, ученицю 9 класу Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №27 Чернівецької міської ради;
– Григорчук Яну Олексіївну, ученицю 10 класу Бобовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Сторожинецького району;
– Ніскоромну Ніколетту Георгіївну, ученицю 10 класу Герцаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.;
– Климську Вероніку Анатоліївну, ученицю 11 класу Чернівецького багатопрофільного ліцею №4 Чернівецької міської ради;
– Ясінську Олену Артурівну, ученицю І курсу Сокирянського вищого професійного училища;
– Куцак Ганну Петрівну, ученицю І курсу Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки;
– Осачука Олександра Штефановича, учня ІІ курсу Чернівецького професійного машинобудівного ліцею;
– Ткачук Ольгу Василівну, ученицю ІІ курсу Чернівецького професійного ліцею сфери послуг;
– Магаляс Джульєтту Леонідівну, ученицю ІІ курсу Кельменецького професійного ліцею;
– Харитон Марію Михайлівну, студентку ІІ курсу Чернівецького державного комерційного технікуму;
– Барнич Оксану Миколаївну, студентку І курсу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
2.3. Цінними подарунками та дипломами ІІІ ступеня:
– Жученко Анну Веніамінівну, ученицю 5 класу Герцаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.;
– Шульженко Катерину Андріївну, ученицю 5 класу Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №28 Чернівецької міської ради;
– Мітрік Єлену Василівну, ученицю 5 класу Красноїльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 3 Сторожинецького району;
– Хрущовську Ельвіну Павлівну, ученицю 5 класу Романковецької гімназії Сокирянського району;

– Самараш Альону Русланівну, ученицю 6 класу Білоусівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Сокирянського району;
– Токаря Іллю Володимировича, учня 6 класу Коритненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Вижницького району;
– Ілащук Марину Степанівну, ученицю 7 класу Колінковецького НВК Хотинського району;
– Волощук Ольгу Сергіївну, ученицю 7 класу Вартиковецької загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Кельменецького району;
– Олійник Діану Володимирівну, ученицю 7 класу Романковецької гімназії Сокирянського району;
– Косован Тетяну Дмитрівну, ученицю 7 класу Банилово-Підгірнівської гімназії Сторожинецького району;
– Іванчак Настасію Дмитрівну, ученицю 8 класу Новобросковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Сторожинецького району;
– Зеленюк Юлію Михайлівну, ученицю 9 класу Зруб-Комарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Сторожинецького району;
– Кожухар Анастасію Василівну, ученицю 10 класу Кіцманської гімназії;
– Кучеряву Наталю Олександрівну, ученицю 11 класу Сокирянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1;
– Дячук Валентину Валеріївну, ученицю І курсу Чернівецького професійного машинобудівного ліцею;
– Фроляк Марію Петрівну, студентку ІІ курсу Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу.
3. Відзначити плідну роботу щодо підготовки і проведення ІІІ (ІІ) етапу ІІ Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка директора Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки Одайського Савелія Івановича.
4. Директору Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Біляніну Г.І.:
4.1. Відзначити плідну роботу щодо підготовки і проведення ІІІ (ІІ) етапу ІІ Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка працівників Інституту, які брали безпосередню участь у підготовці та проведенні ІІІ (ІІ) етапу ІІ Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
4.2. Організувати проведення ІV (ІІІ) етапу ІІ Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який відбудеться 18 лютого 2012 року на базі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки, за завданнями, які будуть доставлені уповноваженим представником Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України;
4.3. Забезпечити фінансування витрат на ІV (IІІ) етап ІІ Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка і на урочисте нагородження переможців ІІІ (ІІ) етапу Конкурсу відповідно до затвердженого кошторису.
5. Начальнику відділу професійно-технічної освіти, ліцензування та акредитації управління фахової освіти Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Пономаренко О.М. забезпечити необхідні умови для проведення ІV (IІІ) етапу ІІ Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка на базі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки.
6. Начальникам управлінь та відділів освіти міських рад, райдержадміністрацій, начальнику відділу професійно-технічної освіти, ліцензування та акредитації управління фахової освіти та завідувачу сектора науки і координації діяльності ВНЗ Головного управління освіти і науки облдержадміністрації:
6.1. Довести до відома керівників навчальних закладів результати ІІІ (ІІ) етапу ІІ Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
6.2. Проаналізувати результати ІІІ (ІІ) етапу етапу ІІ Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка і відзначити працівників закладів, які провели значну роботу щодо підготовки студентів і учнів, організації та проведення відповідного заходу, врахувати цю роботу при атестації викладачів та вчителів.
6.3. Забезпечити 18 лютого 2012 року явку команд учнів, студентів о 900 у Чернівецьке вище професійне училище радіоелектроніки на ІV (IІІ) етап ІІ Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (кожен конкурсант при реєстрації пред’являє довідку із зазначенням повної правильної назви навчального закладу і відомостей про вчителя (викладача), який підготував переможця ІІІ (ІІ) етапу, завірену його керівником) та на урочисте нагородження переможців ІІІ (ІІ) етапу Конкурсу.
7. Наказ розмістити на сайті Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації.
8. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника – начальника управління змісту навчання та виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Тарангул Л.М.


Начальник
Головного управління М. Бауер nakaz-301.doc [506 Kb] (cкачиваний: 0)скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Якщо Вам сподобалась новина поділіться з друзями :

html-посилання на статтю
BB-посилання на статтю
Пряме посилання на статтю
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Ноябрь 2019 (3)
Октябрь 2019 (4)
Август 2019 (1)
Май 2019 (3)
Апрель 2019 (6)
Март 2019 (1)
{LINKFEED}
^