Інформація до новини
 • Переглядів: 1484
 • Автор: mariana_n
 • Дата: 22-10-2015, 22:21
22-10-2015, 22:21

Наказ ВОМС №244 від 19.10.2015 р.

Категорія: Накази

 

 

 

ГЕРЦАЇВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ  ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

 

Н  А  К  А  З

19.10.2015                                       м. Герца                                               №244

  

 

Про підсумки районного збору юних

аграрників, зоологів-тваринників,

садівників, квітникарів-дизайнерів.  

 

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту на 2015 рік, з метою якісного оновлення змісту, форм і методів позашкільної еколого-натуралістичної освіти учнівської молоді, пошуку та підтримки здібних, обдарованих дітей та молоді, їх залучення до дослідницько-експериментальної та практичної роботи в галузі аграрництва,  садівництва, зоології, тваринництва та квітництва а також на виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації 29.10.2015. № 236 „Про проведення районного збору юних аграрників, зоологів-тваринників, садівників, квітникарів-дизайнерів», 08 жовтня 2015р. в районі пройшов районний збір на базі Герцаївського районного ліцею ім. Г.Асакі.

У зборі взяли участь учні 15 начальних закладів району. На розсуд журі було представлено 15 творчих робіт. Дослідними роботами були охоплені  номінації: аграрництво, садівництво, зоологія, тваринництво та квітникарство.

Не прийняли участь у районному зборі учні Петрашівської ЗОШ І-ІІІ ст., Могилівської ЗОШ І-ІІ ст., Тернавського та Годинівського НВК.

Відповідно до ухвалення журі конкурсанти-переможці будуть нагороджені дипломами І-ІІІ ступенів, а решта учасників – заохочувальними грамотами за участь.

Гарну роботу продемонстрував Софроня Ерік учень 10 кл. Горбівської ЗОШ І-ІІІ ст., (керівник Реколца І.М.). Ця робота дуже зацікавила і присутніх у залі юних конкурсантів і керівників. Магас Катерина з Великобудського НВК у своїй роботі дослідила технологію вирощування ананаса на підвіконні (керівник Петрович Т.П.). Дмітращук Іван , учень 9 кл. Дяківецького НВК здивував всіх своєю роботою. Він досліджував отруйних павуків які зустрічаються в околицях свого села, всі присутні могли побачити отруєного тарантула. Учениця 6 кл. Мельничку Віталіна з Луковецького НВК дослідила в своїй роботі розмноження різних видів кактусів живцями та насінням (керівник Скалкеу Р.М).

Варто відзначити роботу учениці Русу Анна - Марії, Куликівського НВК яка продовжила досліди у вирощування чорної смородини новим методом розмноження – насінням.  

Разом з цим відмічаємо що не всі учасники збору юних аграрників, садівників, зоологів-тваринників та квітникарів, продемонстрували належний рівень виконання творчих робіт. Нажаль не у всіх роботах спостерігалось наукове підґрунтя. Але радує факт що переважна більшість робіт виконанні із дотриманням положення про проведення районного збору юних аграрників, садівників, зоологів-тваринників та квітникарів.

Нажаль жодної роботи не було представлено в номінації «фітодизайн».

На підставі підведених підсумків,

Н А К А З У Ю:

 

 1. Затвердити ухвалу журі про підсумки районного збору юних аграрників, садівників, зоологів-тваринників, квітникарів-дизайнерів (додається).
 2. Відзначити належну роботу керівників Куликівського, Великобудського, Луковецького, Дяківецького НВК та Горбівської ЗОШ І-ІІІ ст. , щодо підготовки учасників до районного конкурсу.
 3. Нагородити грамотами переможців районного збору юних аграрників, зоологів-тваринників, квітникарів та фітодизайнерів.
 4. Вказати директорам Петрашівської ЗОШ І-ІІІ ст., Могилівської ЗОШ І-ІІ ст., Тернавського та Годинівського НВК на незабезпечення участі шкіл у районному зборі юних аграрників, зоологів-тваринників, квітникарів та фітодизайнерів.
 5. Підсумки проведення районного конкурсу розмістити на інформаційному сайті відділу освіти, молоді та спорту.
 6. Керівникам дослідницьких робіт:
  • Врахувати рекомендації журі щодо організації та проведення збору юних аграрників, зоологів-тваринників, квітникарів та фітодизайнерів.
  • Звернути увагу на дослідницьку частину роботи а також на вікові особливості виконавців даних робіт.
 7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

В.о. начальника відділу освіти,

молоді та спорту райдержадміністарції                    Т.Г. Зазулинська

 

agrar.doc [60.5 Kb] (cкачиваний: 0)

 

скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Якщо Вам сподобалась новина поділіться з друзями :

html-посилання на статтю
BB-посилання на статтю
Пряме посилання на статтю
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Ноябрь 2019 (3)
Октябрь 2019 (4)
Август 2019 (1)
Май 2019 (3)
Апрель 2019 (6)
Март 2019 (1)
{LINKFEED}
^