Інформація до новини
  • Переглядів: 4 776
  • Автор: crihanid
  • Дата: 12-01-2011, 18:18
12-01-2011, 18:18

Про підсумки курсового підвищення кваліфікації

Категорія: Накази

Про підсумки курсового
підвищення кваліфікації
керівних та педагогічних
кадрів району у 2010 році

На виконання Типового Положення про атестацію педпрацівників, обласної та районної цільових комплексних програм „Вчитель”, наказ по РВО №01 від 06.01.2010 р. та з метою підвищення кваліфікації керівних та педагогічних кадрів району у 2010 році курсовим підвищенням охоплено очною формою 137 педпрацівників, за кредитно – модульною системою (1-ий рік навчання) – 112 педпрацівників, 2-ий рік навчання – 103 працівника.
Заочною формою підвищення кваліфікації було охоплено, 15 педпрацівників. Таким сином, курсовою перепідготовкою охоплено всього 367 педпрацівників району.
При цьому вимоги Типового положення про атестацію педпрацівників щодо проходження курсів перед фаховою атестацією виконуються у 19 школах.
На належному організаційно-педагогічному рівні підвищення кваліфікації проводиться у Герцаївській ЗОШ І-ІІІ ст., Острицькій ЗОШ І-ІІІ ст., Петрашівській ЗОШ І-ІІІ ст. ,Радгоспівській ЗОШ І-ІІст., Луковецькій ЗОШ І-ІІ ст.
В цих колективах проводяться творчі звіти, заслуховуються звіти на засіданнях методоб’єднань, робиться глибокий аналіз і визначається рівень роботи вчителів після курсової перепідготовки.
Разом з тим, в деяких школах порушуються вимоги Положення про те, що курсовою формою підвищення кваліфікації повинно бути охоплено 20% педпрацівників установи щорічно. Це Дяківецький НВК, Байраківська ЗОШ, Хряцьківський НВК, Тернавський НВК.
На підставі викладеного вище,
Н А К А З У Ю:
1. За якісну організацію підвищення кваліфікації вчителів оголосити подяку: директору Герцаївської ЗОШ І-ІІІ ст. (Чобану С.Д.), директору Луковецької ЗОШ І-ІІ ст. (Цопі П.М.), директору Острицької ЗОШ І-ІІІ ст.,(Танасій І.В.) директору Петрашівської ЗОШ І-ІІІ ст., (Лункашу В.В.), директору Радгоспівської ЗОШ І-ІІст. (Олійнику Д.О.).
2. Керівникам установ освіти (ЗНЗ, ДДУ, БДТ).
2.1. Щорічно до 01.12. вивчити результативність курсового підвищення кваліфікації педагогів на діагностичний основі.
2.2. До 11.01.2010р. привести у відповідність до вимог Положення про атестацію педпрацівників плани-графіки курсів.
2.3. З метою посилення завдань за роботою педагогів у міжкурсовий період, ширше практикувати активні методи роботи, результати вивчення врахувати під час атестації.
3. Інспекторсько-методичній службі:
3.1. Організовувати вивчення докурсової та післякурсової діяльності педагогів шляхом діагностування, використання інтерактивних технологій в роботі з дорослими.
4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.


Начальник відділу освіти М.І.Візітів

Якщо Вам сподобалась новина поділіться з друзями :

html-посилання на статтю
BB-посилання на статтю
Пряме посилання на статтю
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Хмаринка тегів

Архів новин

{LINKFEED}
^