Інформація до новини
  • Переглядів: 2147
  • Автор: crihanid
  • Дата: 20-04-2011, 17:06
20-04-2011, 17:06

Наказ від 19.04.2011 № 131

Категорія: Накази


ГЕРЦАЇВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ВІДДІЛ ОСВІТИ


Н А К А З


19.04.2011 м. Герца №131


Про підсумки проведення
районного семінару-практикуму вчителів
інформатики на базі Острицької ЗОШ І-ІІІ ст.

Згідно з планом роботи відділу освіти, РМК та наказу відділу освіти № 109 від 04.04.2011р. на базі Острицької ЗОШ І-ІІІ ст. 13.04.2011р. відбувся районний семінар-практикум для вчителів інформатики на тему: «Пошук інформацій в мережі Інтернет. Пошукові системи».
Під час семінару проведений один відкритий урок у 11 класі та позакласний захід на тему: «У світі загадкової країни інформатики». Урок та позакласний захід провів вчитель інформатики Острицької ЗОШ Санду Андрій Петрович.
Під час уроку після подачи нового матеріалу учні перейшли до практичної частини, пошуку у мережі Інтернет. Слід відмітити що всі 11 комп’ютерів підключені до мережі Інтернет і працювали у нормальному режимі. Учні успішно справились з усіма завданнями, які були оголошені вчителем. Вони увійшли у пошукову систему Rambler і ознайомились з новинами автомобильного життя. Також ознайомились з прогнозом погоди, розглянули поточну таблицю чемпіонам України з футболу та іншу цікаву інформацію. Після закінчення роботи учні закрили всі відкриті файли.
Висновок наступний: Урок досяг своєї мети, проведений на належному дидактичному рівні. Учні отримали непогані знання з даної теми.
Виходячи з вищезазначеного.
Н А К А З У Ю:
1. Оголосити подяку вчителю інформатики Острицької ЗОШ І-ІІІ ст. Санду А.П. за належному підготовку та проведення семінару.
2. Вчителям інформатики ЗОШ району:
2.1. Забезпечити виконання методичних рекомендацій отриманих від РМК.
2.2. Розглянути стан виконання у кожному класі навчальних програми з інформатики та забезпечити до кінця навчального року їх виконання у повному обсязі.
3. Контроль за виконання наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти М.І.Візітів
Методичні рекомендації семінару
вчителів інформатики

1. Заохочуйте вільне використання різноманітних джерел і способів отримання інформації (зокрема через комп’ютерних мереж).
2. Постійно обережно підходити до використання тієї чи іншої інноваційної технології в тому чи іншому класі, чи правильно її розуміють учні, чи готові вони до їх використання.
3. При підготовці до уроку, вибираючи той чи інший метод навчання, треба знати рівень знань учнів на протязі певного періоду.
4. Мотивувати учнів до вивчення шляхом добору найцікавіших для учнів випадків, проблем.
5. Активізуйте роботу з обдарованими дітьми через профілізацію навчання, поглиблене вивчення предметів, факультативи, гуртки та ін.
6. Старанно спланувати і розробити критерії оцінювання на уроці.
7. Навчайте дітей оцінювати результати своєї роботи за допомогою змістовних критеріїв, формуйте у них навики публічного обговорення і відстоювання своїх ідей і результатів.
8. Забезпечити кожному учневі змогу виявити закладене в ньому від природи творче начало і сформувати здатність бути суб’єктом розвитку своїх здібностей.
9. Під час уроків більше практикувати тренування конкретних здібностей учня: уваги, пам’яті мислення тощо.


Методист РМК Кройтору Г.Г.

Вы не можете скачивать файлы с нашего сервераскачать dle 10.3фильмы бесплатно

Якщо Вам сподобалась новина поділіться з друзями :

html-посилання на статтю
BB-посилання на статтю
Пряме посилання на статтю
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Август 2019 (1)
Май 2019 (3)
Апрель 2019 (6)
Март 2019 (1)
Февраль 2019 (6)
Январь 2019 (4)
{LINKFEED}
^