Інформація до новини
  • Переглядів: 2709
  • Автор: crihanid
  • Дата: 20-04-2011, 16:51
20-04-2011, 16:51

Наказ від 15.04.2011 № 126

Категорія: Накази


ГЕРЦАЇВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
В І Д Д І Л О С В І Т ИН А К А З

15.04.2011 м. Герца №126

Про стан організації навчально-виховного
процесу у вечірніх класах

На виконання наказу Головного управління освіти і науки №113 від 09.03.2011р. «Про упорядкування організації навчально-виховного процесу за індивідуальною формою, очною (заочною) у вечірніх класах та у формі екстернату», Доручення ГУОН за результатами наради проведеної 17.03.2011р. з відповідальними працівниками відділів освіти з питань організації вечірньої форми навчання та Листа ГУОН №01-23/542 від 18.03.2011р. «Про оптимізацію вечірньої форми навчання у загальноосвітніх навчальних закладах області» та на виконання плану роботи відділу освіти проведено перевірку стану організації навчально-виховного процесу у вечірніх класах Хряцьківського НВК та Байраківської ЗОШ І-ІІІ ст.
У 2010/2011 н.р. в районі функціонує 6 класів з вечірньою формою навчання, в яких навчаються 236 учнів, що складає 5,4% від загальної кількості учнів та 30% від загальної кількості учнів 10-11 класів району. Найбільший відсоток охоплення учнів вечірньою формою навчання у Острицькій ЗОШ І-ІІІ ст. – 41,2% (21 учнів із 51), Великобудській НВК 34,4% (21 учнів із 61), Великосільській ЗОШ І-ІІ ст. 42,9% (15 учнів із 35), Могилівській ЗОШ І-ІІІ ст. 37,5% (3 учнів із 8).
З метою економії державних грошей наповнюваність класів перевищує нормативний показник (у класах навчаються більше 35 учнів), не здійснюється поділ класів на групу при вивченні української, іноземної мов, інформатики.
Весь навчально-виховний процес забезпечує 18 учителів, 6 класних керівників. Всі працюють за суміщенням.
Контингент учнів різний, потребує багато індивідуальної роботи. Тут навчаються ті, хто не зміг подолати вимоги денної школи, учні із сімей, які байдуже ставляться до навчання своїх дітей і не хочуть або не можуть їх виховувати.
За наслідками перевірки встановлено, що невирішеною проблемою залишаються відвідування учнями вечірніх класів навчальних занять. Відсоток учнів що пропускає заняття дуже велик.
Виявленні порушення з боку керівництва вечірніми класами, класних керівників, а саме:
- не проводиться систематичний облік відвідування учнями навчальних занять;
- невчасно оформляються сторінки класного журналу «Облік відвідування»;
- не застосовується заходи по відношень до тих що систематично пропускає навчальне заняття.
Зовсім не відвідує Хряцьківський НВК Виску М.Г., учениця 11-А кл., випускниця Великобудського НВК та Тимофті Ігор з Годинівського НВК, а також не відвідують Байраківську ЗОШ 7 учнів 11 класу Алінки Л., Аміхалатей С., Віеру М., Думітраш Д., Дамян П., Тяка М., Стойка К., які, не отримуватимуть атестат про закінчення загальноосвітньої школи.
Результати контрольних зрізів проведені у вечірніх класах Хряцьківського НВК не виставлені у класному журналі. Оцінювання знань учнів необ’єктивне, не відповідає критеріям оцінювання.
У Байраківської ЗОШ І-ІІІ ст. у другому півріччі не проведені контрольні роботи з більшості предметів, не виставлені тематичні оцінки. В цьому закладі у наказі про розподіл обов’язків між адміністрацією не визначено відповідального за організацію вечірньої форми навчання. Слід відмітити як позитив відповідні зміни до статутів в частині де передбачено здіснення навчально-виховного процесу за вечірньої формою навчання.
Впорядкована нормативна база з цього питання. Є положення про організацію вечірньої форми навчання, затверджені навчальні робочі плани, розклади уроків затверджені директорами шкіл, накази про призначення класного керівника, накази про зарахування учнів, відповідні записи у алфавітній книги. Класні керівники працюють на платній основі.
Перевірено особові справи учнів-вечірників. В них знайдено деякі недоліки: відсутні довідки про стан здоров’я, у 11 кл. Байраківської ЗОШ не виставлені оцінки успішності за минулий навчальний рік, у 10 класі цього ж закладу немає заяв батьків щодо прийняття дитини у 10 класі на вечірню форму навчання, не всі учні 10 класу Хряцьківського НВК мають особові справи, про що відмічено і на педраді вчителів даного закладу від 27 березня 2011р.
Питання щодо організації вечірньої форми навчання заслуховується на педрадах закладів, вивчається та видаються накази щонайменьше один раз на рік.
Виходячи із зазначеного та з метою упорядкування роботи загальноосвітніх навчальних закладів району щодо організації вечірньої форми навчання та забезпечення права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти
Н А К А З У Ю :

1. Відділу освіти (Зазулінській Т.Г.).
1.1. Здійснювати постійний контроль дотримання вимог чинного законодавства закладами освіти щодо організації вечірньої форми навчання
2. Директорам загальноосвітніх закладів:
2.1. Оптимізувати роботу вечірніх класів до реальних потреб, залучаючи основну кількість учнів на денну форму навчання (до 15.08.2011).
2.2. Опрацювати Положення про вечірню форму навчання, чітко дотримуватися вимог під час організації навчально-виховного процесу, (до 20.04.2011р.). Постійно.
2.3. Провести збори з батьками випускників 9-х класів, щодо продовження навчання для отримання повної загальної середньої освіти (до 25.05.2011р.).
2.4. Відповідно до Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, скласти банк даних всіх дітей шкільного віку і надати відділу освіти до 15.08.2011р.
2.5. Посилити контроль та відповідальність за виконання всеобучу, залучення до навчання дітей шкільного віку. (Постійно).
2. Контроль за виконанням даного наказу покласти на головного відділу освіти Т.Г.Зазулинську.Начальник відділу освіти Візітів М.І.
Вы не можете скачивать файлы с нашего сервераскачать dle 10.3фильмы бесплатно

Якщо Вам сподобалась новина поділіться з друзями :

html-посилання на статтю
BB-посилання на статтю
Пряме посилання на статтю
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Август 2019 (1)
Май 2019 (3)
Апрель 2019 (6)
Март 2019 (1)
Февраль 2019 (6)
Январь 2019 (4)
{LINKFEED}
^