Інформація до новини
  • Переглядів: 1387
  • Автор: mariana_n
  • Дата: 7-11-2013, 17:13
7-11-2013, 17:13

Наказ ВОМС від 06.11.2013 №338

Категорія: Накази

 

<!--[if gte vml 1]> <!--[if !vml]--><!--[endif]-->

 

 

 

ГЕРЦАЇВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ  ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

 

Н  А  К  А  З

06.11.2013                                          м. Герца                                                  № 338

  

 

Про підсумки районного збору юних

аграрників, зоологів-тваринників,

садівників, квітникарів.  

 

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 07.10.2013р. № 923 «Про проведення обласного збору юних аграрників, садівників, зоологів-тваринників, квітникарів-дизайнерів» а також на виконання плану роботи відділу освіти, молоді та спорту на 2013р., наказу відділу освіти райдержадміністрації від 30.09.2013р. № 299 „Про проведення районного збору юних аграрників, зоологів-тваринників, садівників, квітникарів-дизайнерів», 15 жовтня 2013р. в районі пройшов районний збір на базі Герцаївського районного ліцею ім. г.Асакі.

У зборі взяли участь учні 16 начальних закладів району. На розсуд журі було представлено 16 творчих робіт. Дослідними роботами були охоплені  всі номінації: аграрництво, садівництво, зоологія, тваринництво, квітникарство та фітодизайн. Більшість робіт були представлені у номінації «квітникарство» та «садівництво».

Не прийняли участь у районному зборі учні Годинівського та Байраківського НВК, Герцаївської ЗОШ І-ІІІ ст. Сім’я

Відповідно до ухвалення журі конкурсанти-переможці були нагороджені дипломами І-ІІІ ступенів, а решта учасників – заохочувальними грамотами за участь.

Гарну роботу продемонстрували: Патрашкану Анастасія учениця 8 кл. Луковецького НВК, керівник Скалкеу Р.М. Бока Мальвіна з Куликівського НВК, яка дослідила технологію вирощування чорної смородини (керівник Сідок Л.К.), Лупу Данієл, учень 9 кл. Петрашівської ЗОШ І-ІІІ ст., що дослідив «Бджолину сім’ю», а учениця 11 кл. Швабу Ганна Горбівської ЗОШ І-ІІІ ст. дослідила процес цвітіння кактусів (керівник Паскарел К.Є.).

Варто відзначити роботу учня Радноспівського НВК, який дослідив життєвий цикл перепілок та фазанів. Юний дослідник провів свій дослід на власній фермі яка налічує більше 80 одиниць.  Учні Куликівського НВК представили одразу дві роботи у двох різних номінаціях.

Разом з цим відмічаємо що не всі учасники збору юних аграрників, садівників, зоологів-тваринників та квітникарів, продемонстрували належний рівень виконання творчих робіт та  не у всіх роботах спостерігалось наукове підґрунтя. Але радує факт що переважна більшість робіт виконанні із дотриманням положення про проведення районного збору юних аграрників, садівників, зоологів-тваринників та квітникарів. 

На підставі підведених підсумків,

Н А К А З У Ю:

 

<!--[if !supportLists]-->1.     <!--[endif]-->Затвердити ухвалу журі про підсумки районного збору юних аграрників, садівників, зоологів, тваринників, квітникарів та фітодизайнерів (додається).

<!--[if !supportLists]-->2.     <!--[endif]-->Відзначити належну роботу керівників, Петрашівської ЗОШ І-ІІІ ст. Куликівського, Луковецького, Герцаївського районного ліцею, Горбівської ЗОШ І-ІІІ ст.  щодо участі в районному конкурсі.

<!--[if !supportLists]-->3.     <!--[endif]-->Нагородити грамотами переможців районного збору юних аграрників, зоологів-тваринників, квітникарів та фітодизайнерів.

<!--[if !supportLists]-->4.     <!--[endif]-->Вказати директорам Герцаївської ЗОШ І-ІІІ ст., Годинівського та Байраківського НВК на незабезпечення участі шкіл у районному зборі юних аграрників, зоологів-тваринників, квітникарів та фітодизайнерів, та про наступне дисциплінарне впровадження у разі нехтування нормативними документами відділу освіти.

<!--[if !supportLists]-->5.     <!--[endif]-->Підсумки проведення районного конкурсу розмістити на інформаційному сайті відділу освіти, молоді та спорту.

<!--[if !supportLists]-->6.     <!--[endif]-->Керівникам дослідницьких робіт:

<!--[if !supportLists]-->6.1.                    <!--[endif]-->Врахувати рекомендації журі щодо організації та проведення збору юних аграрників, зоологів-тваринників, квітникарів та фітодизайнерів.

<!--[if !supportLists]-->6.2.                    <!--[endif]--> Звернути увагу на дослідницьку частину роботи а також на вікові особливості виконавців даних робіт.

<!--[if !supportLists]-->7.     <!--[endif]-->Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

В.о. начальника відділу освіти,                                                   О.М. Магас

молоді та спорту                               

 

 

Вы не можете скачивать файлы с нашего сервера

 

скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Якщо Вам сподобалась новина поділіться з друзями :

html-посилання на статтю
BB-посилання на статтю
Пряме посилання на статтю
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Апрель 2019 (5)
Март 2019 (1)
Февраль 2019 (6)
Январь 2019 (4)
Декабрь 2018 (5)
Ноябрь 2018 (23)
{LINKFEED}
^