Інформація до новини
  • Переглядів: 6 702
  • Автор: LoraA
  • Дата: 23-02-2011, 16:09
23-02-2011, 16:09

Засідання творчої лабораторії практичних психологів

Категорія: Новини

Сьогодні, 23 лютого 2011 року на базі Герцаївського ліцею відбулось чергове засідання творчої лабораторії практичних психологів району, яка працює над темою «Становлення особистісної й професійної спрямованості учнів в умовах допрофільної підготовки».
План роботи творчої лабораторії розрахований на 5 навчальних років – з 2008/2009 по 2012/2013 навчальні роки.
Протягом першого року (2008/2009 н.р.), було опрацьовано наукову та методичну літературу за вибраною темою, визначено об’єкт та предмет дослідження, визначено базу дослідження (навчальні заклади де працюють практичні психологи), підібрані методики, за якими проводились дослідження.
Наступним етапом роботи (2009/2010 н.р.) було організація і проведення діагностичних досліджень у визначених навчальних закладах району, опрацювання та аналіз результатів діагностування.
На основі отриманих після діагностичних даних (у 2010 році), була розроблена психологічна програма розвитку допрофільного самовизначення школярів «»Орієнтація у майбутнє» метою якої є формування загальної готовності допрофесійного самовизначення і самопізнання, визначення професійних інтересів і схильностей учнів. Програма містить 13 тренінгових занять з учнями 8-9 класів.
Насьогодні творча лабораторія перебуває на етапі апробації тренінгових занять вищевказаної програми у навчальних закладах району.
Аналіз апробації дасть змогу зробити доповнення та уточнення розроблених учасниками групи практичних матеріалів.
Методист психолог Л.С. Аксентій
Засідання творчої лабораторії практичних психологів

Якщо Вам сподобалась новина поділіться з друзями :

html-посилання на статтю
BB-посилання на статтю
Пряме посилання на статтю
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Хмаринка тегів

Архів новин

{LINKFEED}
^